Wpis z mikrobloga

Ej kuce, teraz Korwin i reszta powinna przeprosić ludzi od Liroya (Dulski, Maciejewski), których oskarżała o potajemne nagrywanie. Jest już jasne że nagrywającą była Kaja Godek. Przy okazji- te nowe taśmy są dosyć mocne. Dobrze pokazują wasze przekręty przy przepuszczaniu subwencji. Niczym się nie różnice od przekręciarzy z PO. Ta sama mentalność.
#konfederacja #polityka
Thorkill - Ej kuce, teraz Korwin i reszta powinna przeprosić ludzi od Liroya (Dulski,...

źródło: comment_ikx23jm1hBc9HcJbp9LEPsTifzndjKtr.jpg

Pobierz
  • 46
No na to jeszcze nie wpadli


@fenis: A u was murzynów biją. To że to całe towarzystwo jest łase na kasę już pokazał sposób wydania subwencji partii Korwin z 2015. r Około 13 mln poszło gdzieś w siną dal... na usługi informatyczne Berkowicza, fundacje Wiplera i fikcyjne usługi innych spółeczek powiązanych z działaczami od Korwina.
Thorkill - > No na to jeszcze nie wpadli

@fenis: A u was murzynów biją. To że to c...

źródło: comment_O3tmXMDIk8cWI0ZtbSJsOtSbrkzJAD5l.jpg

Pobierz
Ja sobie nie przypominam żadnej taśmy na której działacze PiS kombinują jak tu przepuścić subwencje przez rożne fundacje i fikcyjne usługi żeby pieniądze znalazły się na ich kontach.

@Thorkill: Nawet jakby to po co PiS ma bawic sie tak z subwencjami skoro ma duzo wieksze hajsy ktore moze tak przepuszczac, taka fundacja narodowa? Przeciez to jakis kit, dostaja te 100 milionow i co zrobili za to? Jakis szajs.
Jest zasadnicza różnica dzielenia subwencji pomiędzy partie (SLD czy PIS), kasa nadal zostaje w partiach na cele statutowe


@D____d: cele statutowe parti xD Partie nie są organizacjami charytatywnymi więc w dupie mam te cele. Celem samym w sobie wszystkich partii są wybory i na to przeznaczają subwencje. Zlikwidować i po problemie.

a celowym wyprowadzeniem kasy do własnej kieszeni


Gdzie masz mowę o wyprowadzaniu kasy do własnej kieszeni? To tylko twoja interpretacja.
więc w dupie mam te cele.


@L3stko: Jakbym Sławka Neumanna słuchał. Ta sama mentalność.

Gdzie masz mowę o wyprowadzaniu kasy do własnej kieszeni?

Np tutaj: Wawer: "Jak przejdziemy do analizowania takich już technicznych szczegółów jak tę subwencję rozdysponowujemy, to będzie dużo możliwości. No każdy ma przy sobie jakieś kancelarie prawne, jakieś firmy usługowe, marketingowe..."
Zródło:https://wiadomosci.wp.pl/wybory-parlamentarne-2019-ujawniamy-tasmy-konfederacji-6432950448781441a
realizację górnolotnych celów statutowych partii.


@L3stko: No ja osobiście sadzę że gdybyście z tej kasy z subwencji z 2015 r. stworzyli w kolejnych latach np. instytut ekspercki ekonomiczno-prawny, który pisałby na użytek partii analizy i opracowania ekonomiczne albo przygotowywał ustawy to teraz byłoby wam wszystkim łatwiej udowodnić, że faktycznie Konfederacja to poważna partia z Rigczem a nie zbieranina szurów szykująca się do rozkradzenia subwencji.
A o 100 projektach ustaw dr Mentzena to słyszałeś?


@Derasot: A gdzie są te projekty ustaw? Daj mi do nich linki. Chodzi mi o konkretne treści ustaw, a nie stronke z tytułami i innymi ogólnikami.