Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@HK-Stelle: 35-38 to szczyt u faceta? 99% facetów w tym wieku nie wygląda jak David Backham. Wiekszosc ma zakola, zapadnięte klatki i brzuchy piwne. Wez przecietnego 38 latka, nawet w miare zadbanego i nie pójdzie do klubu wyrwać 20-latke. Nie ma szans gdyż jest tam konkurencja w wieku 20-25 lat którzy o wiele lepiej wyglądają. Młode kobiety nie są w większości zainteresowane starszymi facetami. Jeśli ktoś nie ma powodzenia w wieku
@HK-Stelle: Oczywiście jak dożyje, przełom jest na przestrzeni 31-33 to jak diametralnie się zmienia pozycja na rynku randkowania jest szokujące. Naprawdę, mój kumpel z 5 lasek w życiu w wieku 34 lat w rok zmienił tak swoją sytuacje że puka 4 laski w tygodniu, i to różne.

#abc - Always be closing
#abs - Always be sourcing
google it

Jeżeli naprawdę wgłębi się w temat można pukać na lewo i prawo.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChrisFella: Ci blackpillersi to są jakieś krety bo to co oni głoszą to czysty defetyzm. Mam to samo właśnie, dobiłem do 35 roku życia i mam tyle atencji od kobiet dookoła że mogę przebierać wedle woli. Wiadomo że nie każda bo jest jeszcze kwestia kompatybilności, nazwijmy to, energii mentalnej ale różnica w porównaniu do mojej wczesnej młodości jest momentami przerażająca. Kobiety instynktownie wyczuwają większą dojrzałość i zrównoważenie u faceta.
@HK-Stelle: Stary ja 16-tki ogarniam, i nie schodzę ze swoich preferencji 25-26 lat to jest max. Generalnie tu chodzi o pewną wprawę. Nie #!$%@? się w tańcu, mówienie czego się chce. One wyczuwają to że jak nie ta to inna. Tu chodzi o ten stres który można im zaoferować. W przeciwieństwie do młodszych lat gdzie się goniło za dupami. Jak człowiek jest potrzebujący to one to wyczuwają. Natomiast jak się je
@cinematics: Jeżeli będziesz ciągle się rozwijał, ćwiczył, pochodził do dziewczyn, szukał na portalach randkowych, ciągle zagadywał, chodził na randki i dbał o siebie to zmiana jakościowa jest naprawdę konkretna. Mój kumpel to naprawdę pocisnął ma 35 lat ale wygląda na około 8 lat młodszego, do 30-tki pytali się go o dowód jak chciał kupować alko. Teraz dosłownie tonie w cipkach, długo mieszkał w warszawie ale odkąd zaczął słuchać o redpillu nie