Wpis z mikrobloga

Siemanko, widzę ze dużo ludzi zadaje pytania o handel jak zarabiać w co inwestować aktualnie jakieś metody zarobku. Sam z kumplem IRL wymieniamy się doświadczeniami i aktualnie tym w co inwestujemy, poświęcamy w sumie na to mało czasu (raczej inwestujemy 100k-300k w karty które sami dobierzemy czekamy pare dni i sprzedajemy z zyskiem aniżeli siedzimy i snajpimy bo nie mamy na to czasu) obydwoje mamy już 1mln+ zysku na rynku (wiem ze wynik nie jakiś niesamowity ale no zawsze cos ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Co wy na to żebym założył z nim jakiegoś bloga/stronkę na WordPress i wrzucał nasze inwestycje? Ewentualnie jakiś discordzik typowo pod trade. Jak jesteś chętny to daj plusika to zobaczymy czy się zbierze grupka :P i tak trejdujemy wiec jak możemy się tym podzielić z kimś to spoko ( ͡ ͜ʖ ͡) #fut #fifa20
  • 6
@kielbasior: Wiadomo ze najpierw sami kupimy a potem puścimy info, nie kupujemy więcej niż 10-20 kart jednego gościa wiec raczej to rynku nie zaburzy :P wiadomo kto pierwszy ten lepszy i jak będziesz pewnie po 2h chciał kupić to co wrzuciliśmy No to ceny mogą być większe w szczególności jeżeli inni tez w to będą inwestowali(mam na mysli innych trejderow)@Sztofort: 500k to Easy Panie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Boroborro: Ja pierwszy raz gram w FUTa, więc skubiąc drobne tysiaki na skład, bez farta, to cokolwiek wyżej to jest już jest dla mnie czymś :P Tylko że gram na PC, nie wiem czy to ma wpływ, bo na footbinie trochę ceny się różnią no i mniej kart bo mniej graczy