Wpis z mikrobloga

Ile czasu poświęcacie na grę? ja po kilku meczach dzisiaj stwierdziłem że #!$%@? za bardzo mnie gówno wkurza żebym poświęcał kilka a może i kilkanaście godzin tygodniowo, ale jestem ciekawy ile inni grają i czy nie szkoda wam go
#fut
  • 5
  • Odpowiedz
@AgentBroda: To jest gra. Mam ochote sobie pograc i porobic jakies akcje to sobie gram kilka meczykow po pracy. Jest delay lub dostaje #!$%@? to odstawiam i ide robic cos innego. Tak samo z zadaniami, wyzwaniami, nagrodami. #!$%@? na to w ktorej jestem dywizi i czy dostane 6k wiecej czy mniej coinsow pod koniec tygodnia. W wyscigu szczurow o to kto ma lepszy sklad nie ma co brac udzialu bo zawsze
  • Odpowiedz
@AgentBroda: Jak mam ochotę to gram. W DR jak nie mam czasu grać zbytnio to nie przejmuje się że mam 2 rangę a nie 1, i nie siedzę X godzin tylko po to żeby dobić do 1 rangi. LW za to gram całe jeżeli nie wyjeżdżam nigdzie, ale to już taka weekendowa tradycja.
  • Odpowiedz
@AgentBroda: zdecydowanie mniej niż w 19stce - kilka godzin tygodniowo, żeby wbić jakąś tam rangę w dr i sb. Jakoś więcej frajdy sprawia mi handel czy robienie sbc na companionie/web appie niż granie w tę edycje. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz