Wpis z mikrobloga

@fenixs: Jakoś mnie ta cała afera omija bokiem. Jestem przyzwyczajony że nie wolno mi mówić tego co myślę bo zostanę rasistą, homofobem, ksenofobem, dendrofilem, arahnofobem itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fenixs: No u nas w /g jest najwięcej osób online od premiery BfA. Sporo ludzi pograło w Classica, ale się szybko odbiło i teraz gra na retailu. Ja akurat do 8.3 sobie przerwę zrobiłem na obczajenie FF XIV (po tym jak tego tweeta zauważyłem), ale ffs mam 1300 dni /played. Ok, od strony etycznej ATVI dało ciała, ale nie wypnę się na ostatnie 12 lat mojego życia z takiego powodu. Bez
@Lstr: ja szczerze mówiąc nigdy nie grałem w nic powyżej cataclysm na privie. Na globalu gram pierwej raz na classicu, może kupię też BfA bo to chyba trzeba kupywać żeby grać. Ale nadal jest masa osób w classicu
@BomBom: Na retailu możesz grać do 110 bez kupionego BfA. Polecam obczaić grę w obecnej formie zanim kupisz xpak, bo może się okazać, że jednak Classic bardziej ci leży :)

Ale nadal jest masa osób w classicu

Community vanilli było i jest ogromne. Grali latami na privach, więc czemu mieliby przestać teraz? Jeszcze nawet Dire Maul nie ma. Cieszę się, że dostali to o co tyle zabiegali i mam nadzieję, że
@BomBom: Dokładnie szkoda, że zjeby gadające o Hong Kongu nie pochwaliły się zawartością konta przed usunięciem. 99% z nich usuwa pewnie puste konta z darmówkami ewentualnie konto z Overwatchem kupionym po taniości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NPC2137: Jeszcze mysla ,ze usuwajac konta pomagaja protestujacym xd to jest zalosne, ewentualnie lechtaja swoje ego i tyle. Takie “internetowe” napinanie na pokaz. Dam lajka i komenta poczuje sie lepiej xddd.