Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do użytkowników rozpucha, oczywiście chodzi o najsłynniejszego polskiego ambasadora ruchu wielbicieli nitro, majora Suchodolskiego vel Nitrodolskiego. Naprawdę nie ma już lepszego środka? Czy nitro to opus maximum
wszelkich narkotyków? Bo niemożebnie dziwi mnie ze major który będzie chyba najbogatszym ćpunem na jego poziomie stoczenia, bo ma odłożone lekko licząc gdzieś minimum 30 kafli, truje się rozpuchem, który jest chyba najbardziej tez toksycznym narkotykiem, może poza krokodylem. Żaden inny ćpun, jakiego widziałem nie miał aż tak przeoranego zdrowia pod względem fizycznym, a zwłaszcza psychicznym, jego mózg praktycznie nie funkcjonuje, a przemiana dokonała się w stosunkowo krótkim czasie 2-3 lat. Czy major może jeszcze bardziej się stoczyć? tj stać się całkowitą niemotą ?
#narkotykizawszespoko
  • 8
sklad chemiczny nitra : toluen (ok. 70%) i aceton (ok. 30%), ponadto niektórzy producenci stosują ksylen, etylobenzen, octan metylu, octan etylu, alkohole i inne dodatki... nikt tego dzisiaj ni cpa... Toluen jest silnie kancerogenny i neurotoksyczny a aceton mocno mieli mozg. Im dluzej bedzie to wdychal tym bardziej sie stoczy o ile wpierw go rak nie dopadnie.