Wpis z mikrobloga

Chciałbym zmienić bank, polecicie coś?
Co mnie interesuje:
- Dobra aplikacja/strona banku, żebym nie musiał załatwiać najmniejszych pierdół osobiście
- Brak limitu na liczbę płatności zbliżeniowych dziennie (albo możliwość skonfigurowania tego)
- Brak opłat za wypłaty z bankomatów obcych albo w miarę rozsądna opłata (a nie 2% wypłacanych pieniędzy jak w przypadku Pekao XD)
- Brak opłat za prowadzenie konta/posiadanie karty lub rozsądne warunki, żeby móc ich uniknąć.
- Blik i te wszystkie inne nowości

Myślałem o Koncie 360 w Millenium (widziałem w jakimś zestawieniu ofert)
#kiciochpyta
  • 16
@Zavis Ja polecam PKO BP, powyżej 26 roku życia prowadzenie konta wraz z kartą jest darmowe, jeśli wykona się płatności kartą za 300zł.
Apka jest świetna.

Millennium jak dla mnie jest na drugim miejscu, ale to pewnie przez przyzwyczajenie do PKO.
Warunek darmowego konta z tego co pamiętam to jedna płatność kartą lub BLIK w miesiącu + wpływ na konto minimum 1000zł.
Aplikacja tak samo jest bardzo dobra.

Co do wypłacania z
Dzięki, zaraz poprzeglądam oferty o których pisaliście.

@BuzzKillington: @PutOnAHappyFace: Jeśli dobrze rozumiem opis oferty, to jedna płatność kartą/BLIKiem i wpływ na konto >=1000 zł z rachunku obcego banku zeruje wszelkie opłaty, czyli całkiem spoko.

Bankomatów z blikiem jeszcze nie widziałem, ale może to przez to, że rzadko wypłacam ()
@Zavis: no chyba wszystko zostaje darmowe, tylko skończyła mi się bezpłatność obcych bankomatów, a przywykłem do tego że idę do najbliższego bankomatu i nie muszę płacić 3zł za wypłatę
@Zavis Polecamy PKO Konto za Zero z dostępem do przejrzystego serwisu iPKO i wielokrotnie nagradzanej aplikacji mobilnej IKO.
W ramach konta oferujemy:
- 0 PLN za prowadzenie rachunku z kartą debetową,
- 0 PLN za kartę - wystarczy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą lub kodem BLIK na min. 300 PLN,
- 0 PLN za wypłaty gotówki z ponad 3 000 bankomatów PKO Banku Polskiego,

Szczegóły dostępne tutaj: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/konta/konta-osobiste/pko-konto-za-zero/