Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 140! Bingo do wysrywu „Ford Mustang GT 5.0 V8 Orange Fury”, nazwanego pierwotnie „5.0”. We wczorajszym wysrywie padło 19 haseł i PODWÓJNE BINGO! Wyniki:
Zaznaczyłbym DYSTANS za ukryte oceny, ale w tym wysrywie to jest grubsza sprawa. Dystans siada za każdym razem kiedy #kieleckiulaniec podnieca się że w końcu zasiadł za sterami swojego wymarzonego PIENĆZERO, spełniając tym samym jedną ze swoich największych ZACHCIANEK

0:49 głównym bohaterem tego półgodzinnego gniota będzie pomarańczowy mustang, ale PRUSAK się przewinął w tle. W 0:51 jest również CYTRYNA

JĘZYK POLSKI: przysłowia z Miedzianej Góry „Jak to się mówi, każdy ma jakiś swój epizod z fordem mustangiem”. Na pewno, tak jak ja, znacie wiele osób które tak mówią XD; dziewięćdziesiąt DŹWIEŚCIEDZIESIĘĆ; DZISIEJ; TUTEJ

BEK/ODBICIE: 2:41 „Od razu zero trakcji! Tu jest czterysta sześćdziesiąt [mega zapowietrzenie] koni”. Kurnia, #ussponton zapowietrza się tak często, że zaczynam myśleć że ma w sobie uszkodzoną turbinę.

INTERAKCJA Z WIDZAMI 3:37 dowiedzieliśmy się, że fura przyjechała od widza. Nie jestem w stanie pojąć jakim trzeba być turbolancelotem ulanego stołu, żeby podarować na hehe testy taką furę osobie, którą zna się wyłącznie z internetu.

TYPOWY ZWROT SZAFY 4:23 z furą była TAKA SYTUACJA że cypela strasznie bolała dupa kiedy na pokazie forda wylosował 2.3 i odezwał się do niego niejaki Piotr

REKLAMA 5:01 O JAK KISNĘ XD Taki to wspaniały widz, że chciał po prostu zareklamować swoją wypożyczalnię samochodów, i tylko z tego względu dał mu auto na TESTY
PS. Co prawda nie mówi tego zwrotu, ale zaraz na początku jest LINK W OPISIE do wypożyczenia mustanga po ulańcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BŁĄD TECHNICZNY 6:08-7:50 Bądź vlogerem z siedmioletnim doświadczeniem. Miej możliwość nagrania swoich przemyśleń o dowolnej porze dnia i z jakiegokolwiek ujęcia. Wybierz akurat taki moment, w którym słońce #!$%@? prosto w szybę, przez co na kamerze masz prześwietloną połowę mordy.

8:57 wyraz mordy jakby Kasandra pod siedzeniem dobierała się do jego serdelka i tekst „AAAAH KURNIA ale idzie!”

9:28 „z jaką lekkością to ZAPIERMANDALA”

JAPKO 9:53 Mustang ma Apple Car Play, ale japkowa apka przegyrwa u ulańca z dźwiękiem PIENĆZERO

11:48 nasz doświadczony tester samochodowy, z kamerą w jednej racicy, postanowił na drodze ekspresowej MACAĆ przyciski od kierownicy. Wiecie, bezpieczeństwo przede wszystkim.

16:04 KOMODA RADZI, a raczej poleca potestować, jak będziemy mieli V8 i łopatki, bo z 10-stopniową skrzynią jest trochę zabawy. Najlepiej testować z kamerą w łapie/ryju, domyślam się że wtedy zabawa jest przefantastyczna.

18:20 wpiermandala z jakimś ZNAJOMYM, ale nie wiem z kim. JANUSZ PRZY KORYCIE w swoim stylu wdupia się typowi z kamerą do miski, z której ten akurat bierze jedzenie.

20:00 to nie żadne hasło, ale warty odnotowania #bebzunlogic : „ohh, nie widać mnie, to nie będę się rozgadywał.” JEB!10 minut i 1/3 filmu po ciemku. Profesjonalny, #!$%@? twarz, twórca. Nie ma co.
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 140! Bingo do wysrywu „Ford Mustang GT 5.0 V8 Orange Fury”,...

źródło: comment_SBEmS2gWng6osUx3wSDPvlB7AKs4zgqa.jpg

Pobierz
  • 6