Wpis z mikrobloga

Prawactwo wynika tylko z tego, ze jako dzieci byliscie wychowywani przez ludzi biednych intelektualnie i materialnie. Nikt nie jest prawakiem z wlasnego wyboru xD Razem z religijną i niewykształconą rodziną wpajane są takie debilizmy, ktore trzeba tępic i wysmiewac bo są szkodliwe. Gdyby kazdy mial konserwatywne poglądy to do tej pory kobiety by nie mialy prawa glosu i istnialoby niewolnictwo. Jestescie takim wielkim piątym kołem u wozu tego świata bo pojmowanie go przerasta mozliwosci waszego dwucyfrowego IQ, dla was wszystko jest 0-1. Nie ma odstepstw od reguły. Jak ktos na wykopie tlumaczyl roznofe miedzy plcią biologiczną a kulturową to zaraz lecialy komentarze „HONK HONK, A JA IDENTYFIKUJE SIE JAKO MUŻYNKA ŻYDUWKA, DYSKRYMINUJESZ MNIE LEWAGU?”, „A JA JESTEM HELIKOPTER BOJOWY XDDDD”. To tylko pokazuje ignorancje.

#neuropa #bekazprawakow
  • 65
@Print_Screen: @LamaEffect: Dodatkowo mówią, że oni nie są homofobami, bo fobia to strach, a oni się gejów nie boją. Bynajmniej. Boją się. Tak samo jak stare baby reagują nerwami na nowinki technologiczne - "a na co to komu, kiedyś nie było i się żyło" - bo takie rzeczy przerastają ich umysł, bo nie był obyty z technologią, tak prawaki reagują agresją na wszelkiego rodzaju postęp. Zwyczajnie zostali wychowani na twardy
Co złego było w niewolnictwie?


@kolikowski: Yy, no nie wiem... pewnie nic.

Jak można być lewakiem skoro to poglądy pochodne komunizmowi który to ustrój zabił najwięcej ludzi na świecie?


@kolikowski: Nie wiem co zdroworozsądkowe poglądy typu, niech każdy bierze ślub z kim chce, niech każdy pali co chce, niech każdy decyduje o swoim życiu póki nie jest to kosztem obcej osoby, mają wspólnego z komunizmem?
Nie wiem co zdroworozsądkowe poglądy typu, niech każdy bierze ślub z kim chce, niech każdy pali co chce, niech każdy decyduje o swoim życiu póki nie jest to kosztem obcej osoby, mają wspólnego z komunizmem?


@kezioezio: Pewnie to, ze niech każdy robi co chce jest sprzeczne z póki nie jest to kosztem drugiej osoby i tak się nie da?