Wpis z mikrobloga

Prawactwo wynika tylko z tego, ze jako dzieci byliscie wychowywani przez ludzi biednych intelektualnie i materialnie. Nikt nie jest prawakiem z wlasnego wyboru xD Razem z religijną i niewykształconą rodziną wpajane są takie debilizmy, ktore trzeba tępic i wysmiewac bo są szkodliwe. Gdyby kazdy mial konserwatywne poglądy to do tej pory kobiety by nie mialy prawa glosu i istnialoby niewolnictwo. Jestescie takim wielkim piątym kołem u wozu tego świata bo pojmowanie go przerasta mozliwosci waszego dwucyfrowego IQ, dla was wszystko jest 0-1. Nie ma odstepstw od reguły. Jak ktos na wykopie tlumaczyl roznofe miedzy plcią biologiczną a kulturową to zaraz lecialy komentarze „HONK HONK, A JA IDENTYFIKUJE SIE JAKO MUŻYNKA ŻYDUWKA, DYSKRYMINUJESZ MNIE LEWAGU?”, „A JA JESTEM HELIKOPTER BOJOWY XDDDD”. To tylko pokazuje ignorancje.

#neuropa #bekazprawakow
  • 65
  • Odpowiedz
oj, coś dupsko zabolało bolszewika. Prawda jest taka, że wszystkie dane jasno pokazują, że an lewicę głosują biedaki i chorzy psychicznie (szczególnie w usa) xD


@temekx: A gdzie ja tu coś pisałem o lewakach? XD
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że wszystkie dane jasno pokazują, że an lewicę głosują biedaki i chorzy psychicznie (szczególnie w usa) xD


@temekx: Jakiś link? Z chęcią się zapoznam
  • Odpowiedz
@kezioezio Jeśli lewica ma takie zdroworozsądkowe poglądy to czemu nie udzielają się w sprawie poszukiwaczy skarbów? Nawet 100 tysięcy osób które jest aktualnie prześladowane oraz wymierzone są w nich akcje policyjne typu 'pandora'. Nie chcę mi się szukać teraz ale przypuszczam że i oni głosowali za zaostrzeniem kar i zmiany z wykroczenia na przestępstwo za które grozi nawet odsiadka.
  • Odpowiedz
@kezioezio

zdroworozsądkowe poglądy typu, niech każdy bierze ślub z kim chce


Niech każdy kto zdobywa większość parlamentarną robi co chce.


Właśnie nawołujesz do łamania obowiązującej Konstytucji RP dzięciole!
  • Odpowiedz
Nikt nie jest prawakiem z wlasnego wyboru xD Razem z religijną i niewykształconą rodziną wpajane są takie debilizmy, ktore trzeba tępici wysmiewacbo są szkodliwe.


@kezioezio: Dziękuję bardzo zgłoszone za mowę nienawiści
  • Odpowiedz
@kezioezio: twój wpis natomiast pokazuje ogromną pogardę i kpiny z osób innych niż ty. Jeśli "prawactwo" faktycznie wynika z biedy, to jednocześnie, jako lewak, nie robisz nic innego, niż #!$%@? się z osób biednych. Że mają niższy iloraz inteligencji, że pojmują swiat zero-jedynkowo.

Zdradzę ci wielką tajemnicę - tym wpisem udowadniasz, ze sam masz niskie horyzonty i pojmujesz świat naiwnie jak tylko się da, to własnie dla ciebie istnieje świat zero-jedynkowy.
  • Odpowiedz
@kezioezio xDDD nie możesz bić piany i #!$%@?ć farmazonów na jedną konkretną partie z powodu ciszy wyborczej więc wrzucasz wszystkich o prawicowych poglądach do jednego worka. To samo można powiedzieć o lewicy. Jak ktoś wykształcony może myśleć że pod rządami lewicy kiedykolwiek ludziom żyło się dobrze jak mamy tyle żywych przykładów. Jak ktokolwiek wykształcony może mówić że jest więcej niż dwie płcie skoro mamy #!$%@? książki do biologii (poziom 1-3) . Nauka
  • Odpowiedz
@kezioezio: Jaki wysryw xD Debilizm, który opisujesz to cechy typowo dla osób popadających w skrajności, nieważne, w którą stronę. Skrajne lewactwo i prawactwo to taka sama patologia z IQ nieprzekraczającym przeciętnego rozmiaru buta, tylko w innych kwestiach.
  • Odpowiedz