Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr rozterki przegrywa który poznał dziewczynę

25 letni #przegryw głównie mentalny here, do maja tego roku kompletnie nieruchający, 0 kontaktu z dziewczynami, brak znajomych itd. Zmieniło się to w te wakacje, w maju tego roku byłem na swojej pierwszej w życiu randce z dziewczyną poznaną na #tinder . Od tamtej pory byłem na randkach z ponad 10 innymi różowymi, wszystkie poznane na tinderze. W połowie wakacji poznałem dziewczynę której się spodobałem, sama inicjowała kontakt i kolejne spotkania. Dogadujemy się, nadajemy na podobnych falach ale jest pewien szkopuł. Tak jak pisałem na początku jestem głównie przegrywem mentalnym, trochę inaczej jest jeśli chodzi o wygląd. Daleko mi do przegrywa z wyglądu, z mordy jestem przeciętny ale potrafię się dobrze ubrać i mam wzrost 180>. sam oceniam się na mordę 6/10 a całokształt 7/10. I problem jest taki że ta dziewczyna jest w mojej skali takie 6/10. Jest taka zwyczajna i dosyć niska. Jak idziemy gdzieś na miasto mijamy tyle ładniejszych od niej dziewczyn że czasem mi smutno bo wolałbym być z nimi niż z nią. No i jestem trochę rozdarty nie za bardzo wiem co mam dalej robić czy skończyć tą znajomość, choć dziewczyna się mega angażuje czy dalej w to brnąć z nadzieją że mi przejdzie. Z charakteru jest na prawdę fajna, ale dla mnie też mocno liczy się wygląd. To nie jest też tak że ja ją jakoś krzywdę czy się nią bawię, bo jeśli jesteśmy razem to nie daje po sobię nic poznać i też się staram i o nią dbam.
#zwiazki #przemyslenia #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: jesli Cie nie pociąga, to to się już nie zmieni.

Fizyczność w związku jest wazna, nie dał sobie wmówić, że patrząc na wygląd nie nadajesz się do związku.

Oczywiście patrzenie wyłącznie na wygląd to już jest głupota, ale partner ma nas zarówno pociągać fizycznie, jak i fascynować jako człowiek.

Jeśli patrzymy wyłącznie na charakter możemy być w związku z rozsadku. Jeśli tylko na wygląd - można się wpakowac na mine.
macie niby 25lvl a mentalnie gimbaza


@Cmee_: tak sie kończy, kiedy w czasach gimbazy jesteś izolowany społecznie. On sie zachowuje mentalnie na poziomie gimbazy, bo jest na takim poziomie przez to, że kobiety uniemożliwiły mu rozwój emocjonalny w czasie, kiedy robiła to reszta.