Wpis z mikrobloga

#torun #praca #szukampracy

Siema toruńskie Mirki. Macie może jakiś pomysł, gdzie może szukać pracy osoba z magistrem biotechnologii? Próbowane było w PIORiNie, w wodociągach i nie szukajo laboranta. Oczywiście wszystkie pracujepeel puste, ale tam nigdy nic nie ma. Planuję odwiedzić Labotest, Hydro-soft i spróbować uśmiechnąć się w szpitalach, choć szanse są nikłe. Chciałabym zasypać swoją obecnością jak największą ilość miejsc. Kojarzycie podobne firmy?
pzdr z fartem
  • 17
@Sariska to możesz z czasem, wynajmij mieszkanie bez umowy u notariusza, zmień zamki, potem zajęcie przez zasiedzenie i masz mieszkanie za darmo aż do otrzymania social ego. Jak po drodze strzelisz bombla to w kolejce się orzesuniesz i 500 wpadnie. Kuronia dostaniesz, 600 zł, chwilowe na 20k nachapiesz i potem sukcesywnie do 4k na czysto bez opłat za media i mieszkanie uda Ci się dobić :)
@Desseres xD trochę problem z tym, bo jeszcze młoda, głupia i pracować mi się chce a nie za darmo dostawać (w dupie mi się poprzewracało), ale plan zacny, oby u Ciebie wypalił.
@Sariska meh, u mnie to gorycz po wyborach. Policzyłem ile realnie można dostać i matka z 2ką dzieci może mieć na czysto tyle co średniej klasy programista. 1.200 oszczędności na mieszkaniu, 300 za opłaty, 1k za bomble, 590 za bezrobocie, ok. 800 dopłaty mieszkaniowej, 120 socialu od czerwonego krzyża, dodatkowe paczki zywieniowe, ciuchy i sprzęt RTV AGD. Możesz też zostać alkoholikiem i dostaniesz rentę 700 i przestaną Cie męczyć ofertami pracy. Może
@Desseres: Niestety, póki co trzeba się zająć sobą, skoro nie jesteś i tak w stanie nic na to poradzić, że innym się "należy" ;). Dlatego staram się działać niecwaniacko, bo nie leży mi życie z bycia mamą lub alkoholikiem. Albo wyjechać. Daleko..
@Sariska czesc, w Labotescie wlasciciel jest ok, mozna z nim na luzie pogadac. Mam do niego numer, napisz PW. Dobry kierunek to branza srodowiskowa. Epro Torun moze? Znajoma pracuje na umk jako pracownik moze podpytam. Raczej ciepla posadka z mala odpowiedzialnoscia, socjal ale zarobki bez szalu. Trzymam kciuki.