Wpis z mikrobloga

@nieboszczyk: ja kiedyś kupiłem, żeby mieć na "gorszy dzień" tzn. obniżony nastrój, doraźnie. Ale szczerze 200mg/400mg niewiele (a raczej nic) nie dawało - może za mała dawka?. Mimo wszystko lepiej nie brać tego codziennie, tylko doraźnie
@siwy92: @Ibanez_: @maggotbrain15: Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! ^ ^

@Bolostolo: Uhm... mam wrażenie, że o wiele lepiej już u mnie z koncentracją, pamięcią. Bardziej ogarniam, przez co też czuję, że wracam do dawnego siebie. I mam wrażenie, że też częściej się śmieję, od kiedy biorę. Tylko to nie jest tak, że nagle codziennie się śmieję, po prostu łatwiej mnie rozbawić... (ale muszę dodać, że u mnie ciężko z
@siwy92: @Ibanez_: @maggotbrain15: Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! ^ ^ @Bolostolo: Uhm... mam wrażenie, że o wiele lepiej już u mnie z koncentracją, pamięcią. Bardziej ogarniam, przez co też czuję, że wracam do dawnego siebie. I mam wrażenie, że też częściej się śmieję, od kiedy biorę. Tylko to nie jest tak, że nagle codziennie się śmieję, po prostu łatwiej mnie rozbawić... (ale muszę dodać, że u mnie ciężko z
@Ibanez_: A wiesz może co ile przerwy?

Przez jakiś czas możesz jechać 2tyg/tydzien przerwy np ale co jakiś czas warto zrobić dłuższą przerwę typu 2 miechy