Wpis z mikrobloga

Po wyborach naszła mnie taka refleksja. Wiecie jaka grupa jest najgorsza?
Nie, nie chodzi mi o madki pięćset plus.
Najgorsze są młode dziewczyny z dużych miast i z bananowych domów.
Mimo bycia najbardziej uprzywilejowaną grupą społeczną, ciągle uważają że ktoś czyha na ich prawa
Nie mają szacunku do starszych, ani empatii do tych, którzy urodzili się w małych miejscowościach lub w biedniejszych rodzinach
Uważają wszystkich inaczej myślących za idiotów (oczywiście same są inteligentne bo lajkują fanpejdż "aj fakyn low sajens")
I oczywiście ostentacyjnie mówią że wyjadą. Tyle że one sobie mogą, bo jako białe młode dziewczyny, wszędzie są obywatelkami pierwszej kategorii. Nie widza jednak całej masy innych, którzy za granicą będą traktowani jak bydło i mają (być może naiwną) nadzieje na poprawę swojego losu
Też nie lubię pisu, ale arogancja tych panien wzbudza we mnie autentyczną złość. Poniżej skriny z pewnego portalu społecznościowego, obrazujące to zjawisko
#przegryw #p0lka #polityka #wybory #pis #konfederacja #bekazlewactwa
Pobierz KolejnyWykopowyJanusz - Po wyborach naszła mnie taka refleksja. Wiecie jaka grupa jes...
źródło: comment_S2wE4PUhEb94NFnPrle8XlXcd4GYjZth.jpg
  • 14
@KolejnyWykopowyJanusz: moze i aroganckie itp. ale w pewnej kwestii tam racje widze.

Ludzie w wieku powyzej 60 lat nie powinni miec prawa glosu. Decyduja o PRZYSZLOSCI kraju a wiekszosc z nich umrze w przeciagu nastepnych kilku lat a mlodzi beda musieli zyc w kraju z rozpadajaca sie gospodarka i milionem podatkow i zakazow.