Wpis z mikrobloga

Głosowałem na PiS i się cieszyłem - dlaczego?

1. Przekonał mnie w jakiś sposób wykop - nie darzyłem wielkim uczuciem żadnego komitetu, ale skoro fakt, że nie idę na wybory oznacza, że głosuje na PiS to wolałem iść i zagłosować na kogoś kogo znam i cenie by mieć namiastke wpływu na to kto zostanie posłem.

2. Mam poglądy prawicowe, uważam, że PiS to nie ideał jeśli chodzi o stosunek do katolicyzmu i aborcji, ale zawsze blokuje lewice, liberałów i szurów. Zagłosowanie na liberałów nie wchodzi w gre bo nie zależy mi na liberalno-demokratycznym państwie na wzór państw zachodnich, ani na progresywnej polityce obyczajowej na wzór państw skandynawskich, ani na szurowską politykę antyszczepionkowców itd. na wzór urojeń januszy.

3. PiS nie jest idealny, ale widzę wyższość mentalną tej formacji nad platformą i liberalnym elektoratem - no powiedzmy sobie wprost, to jest prawda, że PiS będzie rypał wielkomiejski lud, truł życie liberałom itd. i bardzo dobrze, taki jest ich los, państwo ma prawo to robić bo to państwo ustala prawo, a prawo liberałów do okazywania (w swojej głupocie) pogardy dla prostego ludu eliminuje ich prawo do tego by narzekać na to jak państwo transferuje ich pieniądze. Panstwo mówi, że masz płacić podatki na 500+? Tak ma być, po prostu.

4. Jestem ze wsi, podobno my mamy interes w głosowaniu na PiS, a, że jestem katolikiem to już w ogóle. Czemu miałbym wystąpić przeciw swojemu interesowi? To was boli dupa, nie mnie.

5. To już jest taka wisienka na torcie, no, ale jednak ból dupy ludzi którzy wypowiadają się tak jakby chcieli podziękowań za rządy jest słodki i fajny, podoba mi się to biadolenie liberałów, kobiet, lewicowców itd. to jest po prostu fajne, szczególnie, że patrze z pozycji silniejszego na kogoś kto nic nie może z tym zrobić xD

Pozdrawiam, mam nadzieje, że za 4 lata nic się nie zmieni.

#oswiadczenie
  • 3
@FilMaty98 a ja np szanuje twoje zdanie w przeciwieństwie do #bajerop odpisałeś swój wybór w sposób kulturalny i dosadny czego nie można powiedzieć o tym Panu który w ramach swojej cienkiej riposty sypnął tekstem rodem z gimbazy, w dodatku zero konkretów czy próby podjęcia konstruktywnej konwersacji świadczy właśnie o tym ze jego komentarz nawiązuje do jego własnej osoby. ( ͡º ͜ʖ͡º)