Wpis z mikrobloga

#konfederacja #korwin
Jakie jest wasze zdanie odnośnie takich scenariuszy, gdzie mogłyby nastąpić transfery ze strony PiS w kierunku Konfederacji - np. przechrzta Rzymowski posypuje głowę popiołem i uznaje, że PIS nie jest jednak ideową prawicą tylko partią etatystycznej centrolewicy operującej patriotycznym i fake-prawicowym frazesem.
Czy jest to waszym zdaniem możliwe, że mógłyby w PIS nastąpić jakieś zgrzyty odnośnie np. płacy minimalnej, jakiś poseł bardziej zorientowany bardziej wolnorynkowo może szukać nici porozumienia, albo gdy pojawi się temat "kompromisu aborcyjnego" co może być prawdziwym testem dla tych wszystkich farbowanych konserwatystów z PIS, lub też sprawa roszczeń judejskich - gdzie trzeba będzie działać albo pocieszać się wiecowymi wypowiedziami Kaczego, że "nie zapłacimy odszkodowań wojennych". #polityka
  • 17
@dr_gorasul: @dr_gorasul: swoją drogą wydaje mi sie, że to mogłaby być dobra strategia ze strony Konfederacji żeby spróbować prowadzić rozmowy z bardziej wolnościowymi posłami z PiSu. Nie dość, że da im to więcej posłów to osłabi większość PiSu.

@krzychol66: z tego co wiem wycofał się z polityki, czasem wrzuca coś na facebooka
to mogłaby być dobra strategia ze strony Konfederacji żeby spróbować prowadzić rozmowy z bardziej wolnościowymi posłami z PiSu


@tomekb1999: A co niby Konfederacja może mieć im do zaoferowania?

z tego co wiem wycofał się z polityki, czasem wrzuca coś na facebooka


@tomekb1999: Wycofał się, czy tak wielką przy Krulu karierę zrobił, że nie miał dokąd w polityce pójść?
@krzychol66: kurcze no, ja wiem że Konfederacja nie jest idealna ale w stosunku do PiSu to oni są Misesem i Rothbardem w tym sejmie :D Jeśli ktoś skłania się ku poglądom wolnościowym to, umówmy się, PiS nie jest dobrym miejscem żeby się w nich realizować.

Wycofał się, czy tak wielką przy Krulu karierę zrobił, że nie miał dokąd w polityce pójść?

Z tego co pamiętam ogłosił, że teraz będzie spędzał czas