Wpis z mikrobloga

@Bratblizniak niepracująca rodzina z bombelkami która dostaje coraz więcej socjalu od pisu głosuje na PiS, żeby dostawać dalej. Głupimi byliby, gdyby im się to podobało i chcieli się od tego odciąć głosując inaczej, change my mind.
@adibor: Tak się ostatnio zastanawiałem czy polskie społeczeństwo w ogóle dopuszcza, że może istnieć kilka perspektyw dotyczących jednego zjawiska czy faktu. Już od szkoły podstawowej uczy się jednej właściwej interpretacji literatury czy oczekuje od ucznia rozwiązywania równań matematycznych w określony kodem sposób. Ciężko potem w ogóle dopuścić myśl, że nie istnieje niepodważalna interpretacja prawdy, a przynajmniej nie istnieje w rzeczywistości społecznej i politycznej.
@adibor Powiedz, że jest inaczej xD każdy z mojego otoczenia, kto głosował na PiS, zapytany o ich program mówił tylko o 13 emeryturze i 500+, a o to skąd znajdą na to pieniądze, gdy dziura budżetowa się zwiększa, mówili że znaleźli wcześniej, to znajdą i teraz ¯_(ツ)_/¯ zero pojęcia o gospodarce
@Bratblizniak: No wydaję mi się że jesteś jednak przypadkiem z mema zapostowanego przez OP'a.
O ile jeszcze statystycznie wyśmiewanie inteligencji wyborców PiS'u jest zrozumiałem o tyle z wyśmiewaniem inteligencji KE ciężko się zgodzić. Edukacja bardzo mocno koreluje się z inteligencją.
I mówię to jako osoba która nigdy nie głosowała na platformę ani żadną partię z nią związaną chociaż brała udział w nie jednych wyborach.
MrNobody567 - @Bratblizniak: No wydaję mi się że jesteś jednak przypadkiem z mema zap...

źródło: comment_fIp5VNJlBGitP1gT9Z1KRt5NvrDKz5w7.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrNobody567: Kurcze mogłem napisać na początku że nie chodziło mi o ich IQ tylko nie miałem zbytnio czasu, żeby głosować na partię która #!$%@?ła kraj w taki deficyt budżetowy że do dzisiaj to widać to trzeba być cymbałem bez patrzenia na poziom IQ...
@Bratblizniak: Ale trochę głupotę powiedziałeś. Nasz deficyt budżetowy w skali gospodarek wcale nie był taki wysoki.(Zakładam że chodzi ci o lata 2009 i 2010 które były czasem szczytu kryzysu w Europie).
Gospodarki nie istnieją w eterze i są naczyniami połączonymi. Imo Polska gospodarka dość dobrze przeszła kryzys.
Chciałbym zauważyć jeszcze jedną rzecz co do deficytu i tego konkretnego kryzysu.
Gospodarki które zastosowały politykę interwencjonistyczną i rzuciły mnóstwo pieniędzy na rynek znacznie
MrNobody567 - @Bratblizniak: Ale trochę głupotę powiedziałeś. Nasz deficyt budżetowy ...

źródło: comment_1gBO5xvBnQbaN0a0iK341UYpd0rPEHqx.jpg

Pobierz
@Bratblizniak: Facepalm.
No nie wiem jak to na to odpowiedzieć.
Nie przedstawiłeś żadnych danych. Nic. Po prostu rzuciłeś "Usuwało kolejne miejsca pracy/psuło gospodarkę".
Potem ciągle używasz skrótu KE czyli kolacji która startowała w wyborach do parlamentu Europejskiego,
Dlaczego? Chodzi ci tak naprawdę o samą platformę? Czy może o sld, zielonych(którzy u władzy jeszcze nigdy nie byli) czy jeszcze jakieś inne partie które należały do KE?
Zakładam że o platformę więc spróbuję