Wpis z mikrobloga

Zaraz uciekam na wakacje i wymyśliłem że na wieczorne siedzenie przy drinku z palemką #switch nada się idealnie. Jest gdzieś teraz jakiś zestaw z jakąś grą, który się opłaca? Zwrócić uwagę na coś szczególnego? Widzę że są joy-cony nowej generacji i pewnie jest to must have? No i jeszcze jedno pytanko - polecacie jakieś etui, tak żeby switcha można było wrzucić do plecaka i nic mu się przy okazji nie stało?

Z góry dzięki za pomoc!

#kiciochpyta #nintendoswitch
  • 5
@Naru: pierwsze słyszę o joyconach nowej generacji. A te drinki pod palemką ze switchem dobrze przemyśl, bo jak będzie tam trochę więcej słońca to g***o zobaczysz na ekranie switcha. Co do etui to ja mam zwykle za 20zl z Allegro i w zupełności mi wystarcza
@asunez: doczytałem więcej i widzę że to po prostu cała konsola v2 (a kontrolery z tego co na szybko widziałem w jakimś filmiku też chyba mocno się różnią). Ad słońce - spoko, w ciągu dnia to będę grzał dupę na leżaczku i siedział w basenie. Potrzebuje czegoś do wieczornego siedzenia przy drinku :) Wtedy słońce raczej przeszkadzać nie będzie.
@Naru: są dwie „nowe” konsole: wersja lite, w której tak naprawdę nie ma joyconow (są na stałe przytwierdzone do konsoli; dalej będę nazywać ją lite) i druga rewizja podstawowej wersji z odczepianymi padami (dalej „v2”).

Tej pierwszej, lite, nie podłączysz do TV, ma mniejszy ekran i niektóre gry nie mają z tego powodu na niej racji bytu, np. 1-2-Switch czy inne „ruchowe”.

Ta druga, v2, ma poprawiony czas pracy baterii względem
@asunez: O lite nawet nie myślałem. V1 vs V2 - tutaj jak rozumiem zdecydowanie lepiej brać v2, nawet pomimo ewentualnych problemów z tym driftem joyconów?

P.S. Wielki dzięki ze odpowiedzi. :)