Wpis z mikrobloga

Mam dość bab, tak pustych stworzeń w życiu nie widziałem. Powinni przygotowywać na kontakt z nimi w szkole na WOSie. Od teraz piszę i spotykam się z nimi tylko pod wpływem alkoholu, na trzeźwo ta cała ''gra'' i jedno niewłaściwe słowo i koniec znajomości mnie dobijają.
#tinder
  • 15
  • Odpowiedz
@aulus: Ty widziałeś kiedyś jakie osobniki męskie pojawiają się na tych portalach? Miałem wątpliwą przyjemność poznać jak bogate jest wnętrze przeciętnego faceta na apkach randkowych przy okazji zakładania profili których z różową używamy do szukania lasek na trójkąt. I na tej podstawie - nie do końca wiem o co ci biega. Zrozum, że 95% ludzi obu płci to prymitywy.
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima:

Zrozum, że 95% ludzi obu płci to prymitywy

z różową używamy do szukania lasek na trójkąt


no tak, w tych 95% jesteś ty i twoja (wyimaginowana) różowa XD.
  • Odpowiedz
czyli najlepiej ruchać się jak zwierz bo żadna głębsza więź jest niemożliwa, okropność


@aulus: Głębsza więź jest zupełnie możliwa między dwoma osobami, które posiadają jakąś głębie charakteru. ¯\_(ツ)_/¯ Jeśli 95% ludzi to szambo, to szukasz w tych 5%. O ile sam potrafisz coś od siebie zaoferować oczywiście.
  • Odpowiedz
Musiałbym być pedałem, żeby komplementować niebieski pasek. Dodatkowo jeszcze piszący bzdury. Za dużo gta, za mało into życie.


@zyxen: Może nie chciałeś mnie komplementować, ale to zrobiłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I wciąż mnie nieświadomie komplementujesz wyrażając przekonanie, że wiedzie mi się w życiu seksualnym tak dobrze, że jest to dla ciebie nie do uwierzenia. Teraz rozumiesz, seba?
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima: Ale zastanów się dwa razy dobrze, czego można zazdrościć? Tego, że siedzisz na tinderze i piszesz do laski, że chcesz z nią trójkąt? Co w tym wybitnego do zazdroszczenia, daj mi argument, proszę? XD.
  • Odpowiedz
Ale zastanów się dwa razy dobrze, czego można zazdrościć? Tego, że siedzisz na tinderze i piszesz do laski, że chcesz z nią trójkąt? Co w tym wybitnego do zazdroszczenia, daj mi argument, proszę? XD.


@zyxen: Skoro to takie nic to skąd u ciebie tyle zaprzeczenia i wyzwisk? Ból dupska widać u ciebie na kilometr. Przed chwilą smarowałeś też swoje bzdury pod postem innego gościa, który pochwalił się swoim szczęściem. zyxen widzę
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima: Uwaga, troll/baiciarz złapany:

1.

Skoro to takie nic to skąd u ciebie tyle zaprzeczenia i wyzwisk?


Teraz znajdźcie wyzwiska i zaprzeczenia w moich komentarzach:

no tak, w tych 95% jesteś ty i twoja (wyimaginowana) różowa XD.

@Yukio_Mishima: Musiałbym być pedałem, żeby komplementować niebieski pasek. Dodatkowo jeszcze piszący bzdury. Za dużo gta, za mało into życie.

@Yukio_Mishima: Ale zastanów się dwa razy dobrze, czego można zazdrościć? Tego, że siedzisz
  • Odpowiedz
Teraz znajdźcie wyzwiska i zaprzeczenia w moich komentarzach:


@zyxen: Nazwałeś mnie i moją różową prymitywami cytując mój tekst, dzbanie. Nazwałeś moją różową wyimaginowaną - to jest twoje 1. zaprzeczenie. Napisałeś że pisze bzdury - 2. zaprzeczenie. "Za dużo gta, za mało życia" - znowu sugerowanie że zmyślam (i domyślnie - siedzę w piwnicy #!$%@?ąc w gierki).

Smarowanie?


Tak, smarowanie. Taka nazwa na to co robi przegryw latający po wpisach innych ludzi
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima: Nie nie, ludzi inteligentnych od mądrych różni to, że inteligentny po stwierdzeniu argumentów nie musi się podwójnie produkować, osoba mądra będzie ciągle chciała pokazywać swoje mądrości. Masz elementarne braki w wykształceniu, jeżeli tego nie pojmujesz. Jesteś fake, detected af.
  • Odpowiedz