Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakie są wasze hidden gemy z niższej półki cenowej? Chodzi mi głównie o #perfumy, które nie są na tagu zbyt popularne, a zasługują na uwagę i ich poznanie. Mam na myśli zapachy za mniej niż 1zł/ml, jednak tych do dwójki nie będę dyskryminować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od siebie podaję:

1. Franck Olivier Oud Vanille, poznany dzięki uprzejmości kolegi @Qtavon, więc niektórzy z was mieli okazję już go przetestować oraz
2. Cologne of the Missions Le Couvent des Minimes, czyli mój nowy nabytek, kupiony jako zamiennik Guerlain Spiritueuse Double Vanille (przepyszna i otulająca wanilia z dodatkiem benzoesu i mirry), niestety nie wiem jak ma się do Guerlaina.

Oba spełniają warunek poniżej 1zł/ml i nie pachnią tanizną.

Na dobrą sprawę powinnam też zawrzeć Al Haramain Mystique Homme, jednak z tego co zauważyłam ostatnio, coraz częściej zaczął pojawiać się na tagu. Porównywany jest do mnóstwa bardziej popularnych zapachów, akurat ja nazywam nazywam go owocowym Le Male.

Zachęcam do podawania swoich pozycji, mam ochotę na coś, co nie rujnuje portfela, a może i wy znajdziecie coś dla siebie! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 41
@corka_mirka: Dokładnie tak samo jak Ty, dzięki/przez @Qtavon - Oud Vanille, genialna róża, jedna z lepszych oudowych kompozycji za śmieszne grosze.
Poza tym:
Hommage à l'Homme, chociaż nie taki hidden. Osobiście wolę od nich Encre Noire, Equusa czy Liona, ale chyba nie ma osoby, która nie zna będąc tutaj na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
GIRL, czasami przewijał się po tagu, ale nadal rzadko go