Wpis z mikrobloga

  • 5
@janmazoch Bo Dziambor chce prywatnych szkół, w których to szkoła decyduje co się uczy. Nie naprawia się ustroju, pokonując bohatersko kolejne trudności.
  • Odpowiedz
@Tadumtsss: No nie wiem czy słyszałeś wypowiedzi chociażby posła Winnickiego na ten temat, że nie ma zgody na tzw "edukację seksualna w szkołach" a tutaj padła odpowiedź (od Dziambora), że jest przeciw, bo uważa, iż to indywidualna sprawa rodziców. To jak jest w końcu się pytam. Są za zakazem szeroko pojętej edukacji seksualnej czy też za edukacją w szkołach im nie przeszkadza ?
  • Odpowiedz
@wAr1948: ale to jest megabłąd praktycznie u samych podstaw. To coś, jakbyś na konwencie matematyków zawalił mnożenie 2x3. Świadczy po prostu o totalnej nieświadomości twórców w kwestii tego, co czynią.
Do tego walczy on z praktycznie nieistniejącym problemem, bo pedofilów ściga się skutecznie w oparciu o aktualne przepisy, a tworząc takie wynalazki otwieramy furtkę do zamykania ludzi za wypowiedzi w oparciu o ich kreatywną interpretację.
Jestem wielkim fanem #!$%@? do kosza
  • Odpowiedz
@Pantokrator: To jest projekt obywatelski, najwidoczniej komuś umknęło prawne znaczenie słowa małoletni. Ustawa to oczywista kontra na działania związane z kartą LGBT, która wprowadza przedwczesną seksualizację dzieci. Obecna edukacja seksualna jest wystarczająca. Bardzo dobrze, że ludzie podejmują inicjatywę i starają się przeciwdziałać. Tak jak napisałem wcześniej - poprawić i wdrożyć.
  • Odpowiedz