Wpis z mikrobloga

@oskar-wojciech: no ale to po czym go oceniać? Skoro trener go nawet nie zawsze wystawia w podstawowym składzie w Napoli to chyba jakiejś top formy nie ma. Na polskie realia jest dobry, ale żeby jakoś świat miał zawojować to nie wygląda.
  • Odpowiedz
@piczu: No to musisz powiedzieć to Kloppowi, Sarriemu i Ancelottowi, że się mylą. Ćwiąkała też się myli.

Skoro trener go nawet nie zawsze wystawia w podstawowym składzie w Napoli to chyba jakiejś top formy nie ma


Hę?
  • Odpowiedz
@Primusek: no ale co Klopp ma do tego, skoro nigdy u niego Zielu nie grał?
W lidze mistrzów dwa mecze, a ma dwadzieścia kilka minut.
A Cwiakala co niby o Zielinskim mowil?

- Z jeden strony mamy kościół Piotra Zielińskiego, z drugiej strony mamy ludzi, którzy najchętniej wyrzuciliby tego faceta z reprezentacji. Ja uważam, że absurd jest po obu stronach - powiedział dziennikarz.


Zgadzam się z nim, na poziom polskiej reprezentacji
  • Odpowiedz
@oskar-wojciech: potrafię czytać. Uważam, że gość jest w takim miejscu na jakie zasługuje umiejętnościami i tym co prezentuje.
@Hypeman: to przez ten mindset tyle miał niedokładnych zagrań czy przez tą wybitną technikę?
Gość jest wyróżniający się w polskiej kadrze, ale tak gdybać to można o każdym. Równie dobrze można by powiedzieć, że Milik mógłby do Barcelony czy Realu gdyby nie kontuzje.
  • Odpowiedz
@piczu: obwiniasz go o niedokładne zagrania gdzie większość to wina tego jak reszta porusza się bez piłki? Wielokrotnie pokazywał w kadrze ile potrafi i spalał się gdy nikt nie wychodził do podania
  • Odpowiedz
@Hypeman: no jasne, że miał bardzo dobre mecze ale te ostatnie dosyć przeciętne miał. raczej stanął w pewnym miejscu i nie idzie do przodu. do Barcelony i Realu nawet gdyby się nadawał to raczej by go spotkało to co Krychowiaka w PSG więc raczej to nie ma sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oskar-wojciech: a gdzie jest powiedziane, że trzeba się ze wszystkim zgadzać co kto napisze? Ja twierdzę, że Zieliński piłkarsko nie nadaje się na pierwszy skład barcelony. A dla Ciebie może być nawet najlepszym piłkarzem na świecie ale nie zmuszaj, żeby wszyscy się z tym zgadzali xD
Uwazam, że jego poziom piłkarski to dokładnie poziom Napoli.
  • Odpowiedz
@oskar-wojciech: człowieku, stwierdziłem że niezależnie od mentalności moim zdaniem Zielu nie nadaje się do Realu ani Barcelony. Zadałem tylko pytanie, skoro on faktycznie poziomem by pasował do Realu czy Barcelony to dlaczego tam nie przeszedł? Ano dlatego, że nie dostał od nich oferty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co tu jest nie na temat?

Twoje pytanie pokazało jaki jest poziom Ciebie, więc sorry ale nie dorosłeś do rozmowy
  • Odpowiedz