Wpis z mikrobloga

Mariaż przegrywów i konserw nawet mnie nie dziwi, w sumie to dziwi mnie że nastąpił tak późno xD W końcu konserwy dzielą się na dwie grupy - tą z rzeczywistości czyli sebków w koszulkach patriotycznych fanów RN blokujących Marsze Równości i tą z internetu czyli wykopków fanów Korwina z ich zwichrowanym rozumieniem świata.

Ta pierwsza grupa puka sobie karynki i czeka na 500+ i transformacje w Janusza, ta druga jedyne dziewczyny widzi w jpg i wymyśla sobie konserwatywkę, czyli gatunek rzadszy niż tygrys szablozębny i się do niego pałuje xD Ale nawet zakładając że by istniała - taka konserwatywka na wykopka przecież nawet nie napluje. W konserwatywnej wizji relacji damsko-męskich mężczyzna ma być silny i ma on zarabiać, a kobieta ma być kurą domową. Konserwatywka będzie więc szukała silnego, niezależnego faceta, który zapewni jej i jej dzieciom dobry byt. Czyli przeciwieństwo wykopkowego przegrywa shitpostującego zdjęcia rudej od Korwina xD

Tak czy siak jesteście na straconej pozycji - nie dość że konserwatywki praktycznie nie istnieją (Polskie kobiety są bardzo liberalne światopoglądowo), to nawet jeśli by istniały - nie spojrzałyby w waszym kierunku na dłużej niż pół sekundy.

Ale jak wiadomo najważniejsze że LEWACTWO ZAPIEKŁO xDDDDDD

#konserwatywka #przegryw #bekazprawakow #neuropa
  • 25
niby nie piecze lewacka cipka , ale #!$%@? tych postów jakbyscie nie mieli co robic( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AkyszLewusie: niby nie piecze prawiczka a #!$%@? komentarzy jak szalony. Honk honk ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Gokerson: No zapiekło mnie jak nie wiem, AŁA AŁA JAK BOLI xDDD Nie wiem tylko co piecze mnie bardziej - to że 3/4 portalu znowu ma bekę z kucyków, czy że moja teoria o tym że większość konserw to prawiczki i spermiage najgorszego sortu okazała się prawdziwa xD Ostatni raz tak mnie bolało jak się śmiałem z gościa który nadepnął na grabie i jebnął sobie w łeb trzonkiem xD
jedyne z czym się nie zgodzę to że konserwatywnej jest mało. Dużo widziałam na oazach i tego typu rzeczach


@MPXD: Duża część dziewczyn po oazach i tym podobnych jest pod butem rodziców do pełnoletności, potem jak zerwą się ze smyczy to hulaj dusza. Te które zamierzają czekać do ślubu to jakiś milipromil, a takie jak w mokrych snach wykopków nie istnieją.