Wpis z mikrobloga

@DrJekyllandMrHyde: Lite jest do przenośnego grania, jest mniejszy niż standardowy switch, tańszy, ale ma też swoje wady jak brak przyciemnienia/rozjaśnienia ekranu, brak wibracji, jak będziesz miał problem z analogami to cała konsola do rozebrania, a nie jeden joy con... Nie wiem jak z czasem działania. Czy dorównuje nowej rewizji standardowego switcha.
Jak to brak rozjaśniania i przyciemniania ekranu?


@Francao: #!$%@? typa, który nie weryfikuje żadnych info i wierzy we wszystko co ktoś wrzuci na wypok. Lite jedynie ma brak sensora światła - nie ma jedynie auto dopasowania jasności.
brak przyciemnienia/rozjaśnienia ekranu,

@Poprosze_herbate: Powtarzasz jakiś bullshit z neta.


@Kryspin013: My bad. Źle zrozumiałam jak zapowiadali. (myślałam, że będzie jeden poziom jasności i nie będzie się dało tego zmienić)
"Jasność ekranu w nowym sprzęcie możemy zmieniać tylko ręcznie – nie dostosowuje się automatycznie do otoczenia, jak działo się to w Nintendo Switch."

A co do baterii
Pobierz Poproszeherbate - > brak przyciemnienia/rozjaśnienia ekranu,

@Poproszeherbate: Powt...
źródło: comment_k9FsIv7ah9KdmKadQhG9BTDhbitinCf6.jpg
@DrJekyllandMrHyde: IMO: Jeśli tylko tryb przenośny, to bierz Lite, mniejszy (ale nie mały), zwarta konstrukcja i moim zdaniem lepsze klawisze, wygodniejsze są. Standardowa wersja przez joycony, które nie są idealnie spasowane, sprawia wrażenie malo solidnej i nie dość sztywnej. Można kupić jakieś grip, ale tracisz na tym jeszcze bardziej z mobilności.
@DrJekyllandMrHyde: Przesiadałem się ze zwykłego Switcha i najbardziej obawiałem się wielkości ekranu. Mam za sobą ograne na nim Starlink, Astral, Zelda: TLA i właśnie ogrywam Daemon. Zero obaw, jest więcej niż przyzwoicie.
Jeśli nie chcesz ryzykować, polecam zamówić przez neta, zawsze możesz zwrócić, jeśli nie będzie odpowiadał.
Dużo ludzi tutaj marudzi na Lite, na początku tez bylem sceptycznie nastawiony, ale to serio świetna konsola!
No właśnie widzę - mam Lite i zastanawiam się co to za głupoty? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A co do baterii


@DrJekyllandMrHyde: @Poprosze_herbate: @Francao: Ale nowa rewizja ma do 9h na baterii przy czym minimalny czas jest określany na 4,5h. W lite jest to 3h. Takie dane też podawało nintendo na oficjalnej stronie. A to jest obrazek ze starej rewizji.

https://www.imore.com/new-nintendo-switch-revision-revealed-boasts-better-battery-life

@DrJekyllandMrHyde: Jak zależy
Pobierz Kryspin013 - > No właśnie widzę - mam Lite i zastanawiam się co to za głupoty? ( ͡° ʖ...
źródło: comment_56bWWkWFQmXyjicFo2kewGTEtIEprB7p.jpg
z obrazka który wkleił @Poprosze_herbate: widzę, że różnica czasu pracy baterii nie jest na tyle duża żeby w ogóle brać to pod uwagę.


@DrJekyllandMrHyde Bo to porównanie do starego Switcha. To co teraz masz w sklepach działa prawie 2 razy tyle na baterii.

@Francao @Kryspin013 Ale panowie,
jaki jest sens porównywania Lite do starego Switcha?
Przecież nikt normalny nie będzie go teraz kupował (no chyba, że uzywkę do piracenia).
Jak ktoś
Jak ktoś wie że nigdy nie podłączy Switcha do TV to Lite jest po prostu tańszą (wykastrowaną) opcją i tyle.


@DrJekyllandMrHyde: @Tesseract: Ja tylko zwracam uwagę na fakt, że przy największym drenowaniu konsoli masz 50% dłuższy czas pracy na baterii niż na switchu lite co może być fajną cechą jak szukasz przenośnej konsolki. Do tego rozmaiarowo lite nie jest wcale dużo mniejszy od zwykłego switcha. No i jeśli kiedyś jakaś
@Tesseract: @Kryspin013: dzięki za wyjaśnienie wszystkiego ;) zdecydowałem się jednak na „zwykłego” switcha, bo możliwe że jednak będę chciał go czasem podłączyć pod TV zeby zagrać w jakiegoś coopa, czy coś. Moje pytanie teraz brzmi - czy każdy Switch będący obecnie w sklepach to jest wersja po rewizji? Jak to poznać?