Wpis z mikrobloga

Wołam @ZespolmBanku
Oraz przy okazji może ktoś z Mirków mi pomoże.
Pewnie większość z posiadaczy kont w wymienionym banku zauważyła zmianę wyglądu strony. Historia operacji wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś.

I tutaj pojawia się problem dotyczący #tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każda z operacji może zostać otagowana. Operacja może posiadać 0 lub więcej tagów. Proszę nie mylić z KATEGORIAMI!
Cała moja historia opierała się właśnie o stworzone przeze mnie tagi.

I tak w wyimaginowanym przykładzie:
Posiadam samochód, motocykl i helikopter.
Każdą operację dotyczącą naprawy bądź kupna paliwa taguję jako "Pojazd".
Dodatkowo wszystkie operacje dotyczące tylko kupna paliwa taguję "Pojazd" oraz "Paliwo" (2 tagi)
I jeszcze dodatkowo dla każdego z moich pojazdów mam inne tagi: "Samochód", "Motocykl", "Helikopter".
Więc przykładowo zapłata (operacja) za naprawę motocykla posiada w tym wypadku tagi: "Pojazd", "Motocykl"
A tankowanie helikoptera posiada tagi: "Pojazd", "Helikopter", "Paliwo".

W poprzedniej wersji strony (w Historia) miałem opcję filtrowania po tagach, np:
Tag "Pojazd" zwróci mi wszystkie operacje dotyczące pojazdu (czyli naprawy, paliwo dla samochodu, helikoptera i motocyklu)
KOMBINACJA tagów "Pojazd" oraz "Paliwo" zwróci mi same operacje tankowania bez napraw (dla dla samochodu, helikoptera i motocyklu)
a KOMBINACJA tagów "Pojazd", "Paliwo", "Motocykl" zwróci mi same tankowania motocyklu.

To oczywiście wymyślony przykład ale na takiej zasadzie miałem otagowaną prawie całą historię operacji (kilka lat wstecz).
Nie wiem dlaczego usunęliście możliwość wyszukiwania po tagach (dodawanie nadal działa)...
Wiem że w górnej części historii w wyszukiwarce można wpisać pojedynczy tak ale nie kombinację :(

Skontaktowałem się z tym pytanie do Waszej obsługi ale nie była w stanie mi pomóc (screeny rozmowy w komentarzach).

@ZespolmBanku, proszę o #naprawtagi

#banki #online #problem
  • 7