Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu gali:

-Dlaczego do walk kobiet biorą jakieś spasione i niskie krowy gdy wiadomo że takie walki są mało atrakcyjne i widowiskowe?

-Dlaczego Dawid Marczyński czy Isamu walczą tylko i wyłącznie z dużo słabszymi przeciwnikami? Dawid nie miał ani jednej walki którą mógłby przegrać, nie miał ani jednego zawodnika o podobnym wzroście oraz zasięgu rąk i nóg.

-Dlaczego ciągle tego bonusa wpieprzają na siłę skoro chłop przychodzi tylko po to żeby popajacować i zarobić hajs?

-Dlaczego idioci na hali wygwizdywali Kruszwila który przyjął walkę którą zaproponował mu ten karzeł a cały hajs oddają na cele charytatywne? gość miał tam wejść i dać się zlać karłowi by te dzbany były zadowolone, przecież nie było ani promila szans żeby on tą walkę mógł przegrać.

No i ta końcówka gdzie wpuścili jakiegoś pajaca no-name do Najmana, przecież nawet jeżeli ta walka się odbędzie to będzie to kolejna walka 10 sekundowa, gdzie pan paker nie będzie miał tlenu po dwóch cepach.

Ogólnie większość zawodników walczących na fame nie ma przeciwników na równym poziomie, żadna walka mnie nie zaskoczyła i skończyła się tak jak się spodziewałem :/

#famemma #famemma5 #pytanie
Pobierz SiemkaKtoPeeL - Po obejrzeniu gali: 

-Dlaczego do walk kobiet biorą jakieś spasion...
źródło: comment_QQfLEIXDP7aU09euQuktYaJheTGoekwK.jpg
  • 59
@SiemkaKtoPeeL:
1. Biorą ze względu na znajomości. Ewelona to kumpela WG i gabarytami pasująca do Godlewskiej... :) Poza tym, każda walka freak kobiet będzie wyglądała podobnie, czyli ciąganie za kudły niż jakakolwiek taktyka.

2. Tutaj wydaje mi się, ze takowych po prostu nie ma. Szczerze, teraz zobaczyłbym walkę właśnie pomiędzy tą dwójką, wiem że wzrostem jest ogromna przewaga, ale może być ciekawie. Jak freak, to freak ( ͡° ͜ʖ
@budus2: Wiem że tutaj głównie chodzi o show ale i tak moim zdaniem powinni stawiać na widowiskowe walki, przecież jeszcze kilka takich gal i nikt nie będzie miał ochoty oglądać kolejnych kilku sekundowych pojedynków w których zawodnicy kompletnie nic ciekawego nie pokazują :/
@Wachatron: Wiem że chodzi tutaj głównie o show no ale możne je zrobić dając fajne i wyrównane walki, przecież tutaj zaraz każdy będzie wchodził tylko po to żeby zebrać hajs i hejp a treningi oleją, bo po co ćwiczyć jak walczysz z zawodnikiem z 10 letnim doświadczeniem, wyższym, cięższym i z którym nawet jakbyś wciągnął kilo koksu przed walką nie miałbyś szans :P
@budus2: Kapuje, ale mam wrażenie że gdyby dawid sobie powalczył z kasjuszem to obite ryje by był a i fajną walkę mogliby dać tak samo zamiast walk spasionych krów wrzucić tą całą lil masti która na pewno da dobrą walkę zamiast robić kolejną walkę krów :P

Masz w sumie racje, walki są pod gimbaze ustawiane i to dla nich ma być fajne a nie dla mnie :P
@Wachatron: Jakbyś nie zauważył zawodnicy walczą o pasy a niektórzy z fame prawdopodobnie przejdą za moment na zawodowstwo, dodatkowo godlewska już więcej nie zawalczy po trzech przegranych więc prócz hajsu i hajpu fajnie byłoby zobaczyć zawodników którym zależy też na wygranej?