Wpis z mikrobloga

EA Conference Call:
- Zapowiedziano nowe gry od DICE, Bioware, Maxis i Criterionu.
- Zapowiedziano również dwie nowe gry z serii EA Originals czyli dwie nowe gry third party, które EA tylko wyda jako wydawca.
- Nowy Dragon Age nie wcześniej niż w kwietniu 2022.
- EA Access/Origin Access ma już około 5 milionów subskrybentów - w maju było 3.5 miliona więc chyba wejście na rynek PlayStation 4 się opłaciło a niedługo dojdzie jeszcze Steam.
- W okresie kwiecień 2021 - marzec 2022 oprócz remastera Command & Conquer mają ukazać się również remastery innych gier EA - Mass Effect? Dead Space?
- Nowy Battlefield dopiero pod koniec 2021 roku.
- Łącznie sprzedano ponad 33 miliony kopii Battlefronta i Battlefronta II.
- Przewidywana sprzedaż Jedi: Fallen Order to 6-8 milionów do końca marca 2020.
- Kolejna gra na licencji Star Wars pod koniec 2021/na początku 2022.
- Apex Legends dostanie wersję mobilną oraz wyjdzie na nowe platformy, w planach jest również podbicie Chin i sceny esportowej.
- NBA Live 20 nie wyjdzie w tym roku, seria kolejny raz będzie miała przerwę. Możliwe że gra/seria zostanie przebudowana w zupełnie nowy projekt.
- 50% sprzedanych gier w tym roku na PS4/XB1 to wersję cyfrowe, w ubiegłym roku było to 42%.
- FIFA jest bardziej popularna w regionach gdzie sprzedaż wersji cyfrowej jest niższa, pewnie chodzi o to, że FIFA jest często kupowana jako prezent a łatwiej to zrobić kupując wersję fizyczną ¯\_(ツ)_/¯

#gry #ps4 #xboxone #ea #eaaccess #apexlegends #battlefield #starwars #dragonage
Pobierz janushek - EA Conference Call: 
- Zapowiedziano nowe gry od DICE, Bioware, Maxis i C...
źródło: comment_Yr4ZE5pt3dl9eZ8uGaYKHL4nytBh4MLq.jpg
  • 24
@Just_Doesnt_Know: na pewno bardziej niż ćpun z Mr. Robot ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

ludzie są #!$%@?

@saif3r: wiem, mam konto na wykopie od dawna.

Przecież Battlefront (szczególnie II) to fajna gra, rozumiem, że na początku były kontrowersje bo jakiś dzban od EA gadał bzdury i gra miała #!$%@? system levelowania itd... ale dzban został zwolniony a grę zmieniono i to było 2 lata temu xD
No
@janushek: z mojego punktu widzenia, kogoś kto spędził okolice 1000h w BF4 na serwerach klasycznych, nowe Battlefronty to takie mocno casualowe, beznadziejnie zbalansowane Battlefieldy w skórce Star Wars ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A potem BF1 i BFV zrobili tak samo ()
@Just_Doesnt_Know: Oby nie

Obawiam się, że to mogą być jednak The Sims 5. Czwórka ma już 5 lat a właśnie tyle było pomiędzy premierą 3 i 4. Dodatki się kończą to trzeba znaleźć pomysł na wyciągnięcie z kieszeni graczy kolejnych pieniędzy ;)
@Aerwin: jak dla mnie to mogliby podbić trójce silnik tak by właściwie wykorzystywał współczesny sprzęt i wydać to jeszcze raz, i tak się to potem ciągnie z zatoki a nie origina ( ͡° ͜ʖ ͡°)