Wpis z mikrobloga

#orange #internet #gorzkiezale #oszukujo #gownowpis

Dlaczego Orange taką kurą jest? To #!$%@? absurd co się tam #!$%@?, 500ms połączenie zerwane co 30 sekund ale "Sprawdziliśmy Twoją usługę

Nie znaleźliśmy problemów z działaniem usługi"
oczywiście awarii nie da się już zgłosić bo usterka jest po mojej stronie (pewnie modem leży na złym boku i internet złe przepływa) szkoda ze zdarza się to tylko czasem i tylko wieczorami.

Wiec znajduję się w sytuacji w której płace złodziejskie 60zł za internet 10mb który działa jak chcę, pomijając lagi i zrywanie połączenia, popołudniami dochodzą autystyczne problemy Orange z usługami od Google (ostatnio trochę mniej) kiedy to odpalenie filmu w 144p na yt jest wyczynem podczas gdy reszta działa normalnie.

no i mamy taka gównianą usługę, w rękach operatora który albo jest #!$%@?, albo ma w dupie obsługę klienta. Awarii nie można zgłosić przez stronę(i aplikacje),a jak już się uda w jakiś sposób zgłosić, zgłoszone awarie przechodzą bez odpowiedzi, ani jakiejkolwiek informacji zwrotnej.

Na stronie Orange raz logujemy się adresem e mail, a raz loginem (wcześniej chyba tylko nr. telefonu) a na aplikacji mój Orange musimy zalogować się za pomocą nr telefonu, jeden numer 3 kombinacje do spamiętania bo nigdy nie wiadomo która sie przyda.
Stwierdziłem ze sprawdzę poprzednie zgłoszenia może czegoś sie z tego dowiem wiec: E-mail od orange z potwierdzeniem zgłoszenia>link do historii zgłoszeń>logowanie(login)>logowanie(numer)>404 nieznalezione.

Oczywiście zgłoszenie awarii przez mój Orange tez nie jest możliwe gdyż wyskakuje "błąd wczytywania brak połączenia z internetem", ale już zamówić następny złodziejski abonament jedno tąpniecie na tej samej aplikacji się da (tak internet jest i działa aplikacja po prostu nie daje zgłosić uszkodzenia) :P.

Jak zyć?
JackobC - #orange #internet #gorzkiezale #oszukujo #gownowpis

Dlaczego Orange taką...

źródło: comment_SjtBA6HRvhSHYpPZgfmsBWnCZMLl9ylF.jpg

Pobierz
  • 7
@fikusny_marian: Niestety jestem skazany na kabel od orange, abo coś bezprzewodowego (ornge ma tu najlepszy zasięg) i działało średnio nawet przy dobrych warunkach.

@Devilwind: Czat nie działa w święta, oddzwonić do mnie też nie oddzwonia. Chyba podejście "płace za to nie musi działać" ster #!$%@?
@JackobC: z chęcią sprawdzimy działanie Twojej usługi. Prosimy wyłącz WiFi w routerze i połącz komputer z routerem za pomocą kabla sieciowego. Po tym wykonaj test łącza na stronie www.speedtest.pl. Po zakończeniu testu prosimy przedstaw zrzut ekranu z wynikiem pomiaru.