Wpis z mikrobloga

Ciao mirki e mirabelki obserwujący tag #wloskinawykopie (ʘʘ)
Wczoraj został przypisany on do mojego nicku z racji tego, że codziennie dodaję po kilka wpisów.
W ciągu tygodnia nasza famiglia rozrosła się z 15 obserwatorów do 48 () ()
Dziękuję za odzew i wszystkie miłe słowa! Jeśli tylko macie jakieś pomysły na prowadzenie tagu, zamieszczane treści, to zapraszam do współtworzenia. Jeśli odpowiada Wam to, jak ja prowadzę tag- to super. Pamiętajcie, wszelkie miłe uwagi i konstruktywna krytyka mile widziane! Zwłaszcza w przypadku błędów językowych heh ¯\_(ツ)_/¯ (mój poziom italiano to B1. Języka uczyłam się tylko w Italii, wśród Włochów, także znam go bardzo praktycznie, a nie teoretycznie).

Przypominam, że najważniejszym contentem jest dla nas język, a dalej kultura i ciekawostki na temat Włoch.

Mieszkałam przez rok we Włoszech, obecnie- w Trójmieście. I tu pojawia się pytanie do Was- czy są tu mirki/ mirabelki z #trojmiasto #gdansk #sopot #gdynia ? Może chcielibyście spotkać się kiedyś w realu na jakiegoś aperolka i #pokazmorde ? heh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz N.....n - Ciao mirki e mirabelki obserwujący tag #wloskinawykopie (ʘ‿ʘ)
Wczoraj zost...
źródło: comment_LEQbIZZT5oQGJPfOKSupaSXuJNv8Tqyp.jpg
  • 10
Edit: 51 obserwatorów! Witamy witamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS: nie gryzę ( ) Jeśli ktoś chce porozmawiać na temat, to zapraszam do dyskusji na naszym tagu, na priv lub do 3miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PPS: jeśli ktoś jest chętny na spotkanie, niech zostawi tu komentarz ( )