Wpis z mikrobloga

Wiadomo ze nad Artifact ktos pracuje, nie wiadomo ile osob czy 1 czy 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz na rynku jest HS, MTGA i Riot robi swoja ktora bedzie mega hypowana, jezeli faktycznie wyjdzie wersja 2.0 to na co Valve liczy? raczej ciezko bedzie wybic sie na tym niszowym rynku ktory juz i tak jest #!$%@? karciankami.
#artifact
  • 8
@itsokaytobegay: Może pracują nad rebootem. Nie będę oczekiwał cudów. Moim zdaniem powinni pozwolić umrzeć temu projektowi. Ten ich auto-battler też zbacza na zły tor. Przed big patchem wszystko szło w dobrym kierunku.
@itsokaytobegay: Meta, OP Anessix, z dupy wzięty pomysł żeby levelować Underlordów, zepsute itemy, interfejs IMO wciąż mocno na minus. Najbardziej z tego wszystkiego boli mnie jak bardzo OP są niektórzy bohaterowie z tier 4. Arc Wardena już dawno temu powinni skasować.
@MartinCh: Akurat dla mnie UI obecne jest o niebo lepsze od starego, w koncu wyglada jak gra PC. Tyle czasu czekalem na tego big patcha a przez balans nie chce mi sie grac, mam nadzieje ze w tym tygodniu w koncu jakos to ogarna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@itsokaytobegay: Tamte UI było spoko tylko nieco zbyt duże. Mix obydwu byłby ideolo. No i te sylwetki Underlordów na pół ekranu. Mnie też meta odrzuciła. Chyba będę grał tylko w dni gdy Pudge i Arc Warden będą w jailu XD.