Wpis z mikrobloga

nintendo dlaczego ty zawsze musisz po swojemu :<


@niski_czlek: Nie pierwszy raz. Nawet sterowanie w NES online jest o kant dupy rozbić. Nie rozumiem dlaczego nie dodali funkcji nawet minimalnego przemapowania klawiszy. W mario kart to samo. W smashach też - możesz niby zmienić sterowanie ale tylko w podstawowym zakresie i bez zmiany np sterowania na dpad. Jak w lesie.
Nawet sterowanie w NES online jest o kant dupy rozbić. Nie rozumiem dlaczego nie dodali funkcji nawet minimalnego przemapowania klawiszy.


@Kryspin013: Niedawno żes tu wykrzykiwał, że RetroArch i CFW na Switchu to gówno, więc sie męcz z tym co N daje ¯\_(ツ)_/¯
Niedawno żes tu wykrzykiwał, że RetroArch i CFW na Switchu to gówno, więc sie męcz z tym co N daje


@Tesseract: Ziomie, widzę, że wpadasz z jednej skrajności w drugą. Nigdzie nie napisałem, że retroarch na switchu to gówno tylko, że za dużo #!$%@? się jest z cfw, żeby retroarcha odpalić. Mogę ci nawet cytat znaleźć.

Weź już zluzuj się nie wkręcaj znowu.
@Kryspin013 Spokojnie już, bo zaraz znowu stan przedzawałowy będzie.
Wolę się "#!$%@?ć" 10s z restartem konsoli do CFW i przeyjemnie grać na RetroArch z możliwością ustawienia wszystkiego niż się męczyć podczas grania na NES online.
@Kryspin013: Ojojojoj, widzę, że tak mocno wziąłeś to do siebie, że nawet mema popełniłeś specjalnie na tą okazję ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie wiem po co się tak stresujesz. Graj sobie w NES Online, czy tam Nes Mini. Ja wolę RetroArch i tyle.