Wpis z mikrobloga

Wołam nieobojętnych wobec dyskryminacji mężczyzn do nagłośnienia stypendium w wysokości 35000 dolarów przyznawanego przez Goldman Sachs wg kryterium płci i koloru skóry. To już nie tylko #dyskryminacjamezczyzn, to także najzwyklejsze w świecie rasizm i podłość.

Przy okazji chciałabym wyjaśnić sprawę bana, którego otrzymałam kilka dni temu za nagłośnienie seksistowskich praktyk Goldman Sachs w Europie. Nigdy nie chcę wołać nikogo, kto sobie tego nie życzy. Jeżeli z jakiejś przyczyny zawołałam cię omyłkowo i zmarnowałam twój czas, to bardzo przepraszam. Proszę, napisz do mnie (prywatnie lub publicznie) i bądź pewien, że więcej cię nigdy nie zawołam.

Dziękuję też mirkom @RoastieRoast, @Sqbfd, @LewCyzud i @Piekarz123 za wstawienie się z mną. Czuję, że naprawdę ta sprawa nie jest wam obojętna, a wykop to naprawdę wspaniałe miejsce na nagłaśnianie takich skandali. Przypominam aferę Code&Pepper w podobnej sprawie nagłośnioną na wykopie zanim jeszcze się tu udzielałam, dzięki której seksistowska firma zmuszona była wycofać się przynajmniej z części swoich dyskryminujących praktyk.

#afera #moderacjacontent
  • 13