Wpis z mikrobloga

Chciałbym wykrzyczeć poszczególnym osobom co mi w nich nie pasuje, chciałbym by wiedzialy, że nie podoba mi się to co sobą reprezentują i jacy są i również chodzi mi o ludzi na wykopie, ale nie zrobię tego. To nie ma sensu. Ludzie i tak by tego nie zrozumieli ani by się tym nie przejęli... Ludzie żyją w swoich wąskich horyzontach. Ahhh! Czemu muszę żyć na świecie pełnym ludzi, ktorzy mi tak nie pasują tym kim są, tym jaki mają styl bycia? Czemu?! CZEMU?

#gorzkiezale #zalesie #przegryw #przemyslenia
  • 46
@Thachi: mordeczko kochana nie mam żadnego interesu w tym żeby cie #!$%@?ć albo skrzywdzić. Napisałem ci coś co odkryli mądrzejsi od nas, ale widzę, że przemawiają teraz przez ciebie negatywne emocje, a w takim stanie jest ciężko coś zrozumieć.
@FarmaceutaAmator: Życie pod imperatywem nie jest życiem godnym, nie jest w nie też wpisana jakaś prawda, bo imperatyw nie musi wcale jej uwzględniać. Nie będę się poniżał, zresztą, mój bunt jest po prostu stanem dla mnie naturalnym, to tak jakbyś mówił do słonia pośród małp by też zaczął skakać po drzewach. Więc można wam wybaczyc waszą głupote, ona też jest wam naturalna, nie możecie wyjśc poza jej ramy, ale to nie
@Thachi: stary nie mów wam, ponieważ mnie nie znasz i nie wiesz czy jestem głupi. Sam przed chwilą stwierdziłeś, że ciebie „boli” to jacy są inni i o to chodzi, będziesz czuł ten ból tak długo jak będziesz uzależniał swoje samopoczucie od tego jacy są inni ludzie. Wybór należy do ciebie.
To nie ma sensu. Ludzie i tak by tego nie zrozumieli ani by się tym nie przejęli...


@Thachi: To nie ma sensu nie dlatego, że by nie zrozumieli, tylko dlatego, że brzmiałbyś jak totalny frustrat. Robienie czegoś takiego przypomina te profile na portalach randkowych w których całe miejsce na opis zajmuje rzyganie o to jakiego typu ludzie ci się nie podobają i czego nienawidzisz (zamiast informacji o tym co się sobą
Czemu muszę żyć na świecie pełnym ludzi, ktorzy mi tak nie pasują tym kim są, tym jaki mają styl bycia? Czemu?! CZEMU?


@Thachi: Poza tym to powinieneś się z tego cieszyć, bo to znaczy, że czy jesteś fajny czy niefajny, to przynajmniej jesteś jedyny w swoim rodzaju. ¯\_(ツ)_/¯
Poza tym to powinieneś się z tego cieszyć, bo to znaczy, że czy jesteś fajny czy niefajny, to przynajmniej jesteś jedyny w swoim rodzaju. ¯_(ツ)_/¯


@Thomas_Szasz: Cały czas się tym pocieszam, ale to mimo wszystko i tak generalnie jest ciężkie