Wpis z mikrobloga

Ale mnie zazdrość ściska, że ludzie, których pamiętam ze szkoły mają dobre prace, są prawnikami, jakimiś inżynierami dobrymi, jeżdżą za granicę, znają języki, są ładni, mają ładne białe i równe zęby, mają dziewczyny, są w związkach, chodzą na imprezy, mają dużo kolegów i przyjaciół, ładne i drogie samochody, własne mieszkania...
#przegryw
przystojnykawaler - Ale mnie zazdrość ściska, że ludzie, których pamiętam ze szkoły m...

źródło: comment_BS9xdkxgjcFd8kTS9hblTlQRBvqWULpI.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@przystojnykawaler: zazdrość zatruwa serce jak sam #!$%@?, przez nią ludzie przestają nam współczuć, czują do nas niechęć, a my nakręcamy się jeszcze bardziej w swoim obozie gniewu, zaczynamy pić, ćpać, dziczeć w samotności i niezrozumieniu, wkońcu wybieramy śmierć naszą, bądź tych, którym zazdrościliśmy. Piekielna ścieżka...
  • Odpowiedz
@przystojnykawaler: pamietam jak na wczasach w bulgarii, "wczasach" #!$%@? ino sie opalalem, plywalem i #!$%@? z przecietnego bufetu olinklusif. Tak wkolko przez tydzien. A zycienocne jakies impreski, laseczki? #!$%@?, nie dla skrzywienca. Tak sie tym irytowałem że oglądałem materiały o Richardzie Kuklinskim, i snułem swoje fantazje. Plulem na dziewczyny na ulicy, i #!$%@? przypakowanych, grzebalbym ich zywcem. Serio mozna z siebie zrobic bestie, a ja przeciez jestem empatycznym wrazliwym chlopakiem, slimaka
  • Odpowiedz