Wpis z mikrobloga

Uprzedzam nie jestem taxiarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zauważyłem ostatnio, że kierowcy uber, bolt, mytaxi itp. to w większości jacyś obcokrajowcy, porozumiewają się jakąś łamaną angielszczyzną, często też jeżdżą jakimiś gratami. ( #poznan here) Ogólnie mówiąc strach czasami jechać. Zastanawiam się czy przed jazdą mogę poprosić kierowcę o pokazanie prawa jazdy i ubezpieczenia? Jak to jest z obcokrajowcami czy muszą mieć jakiś odpowiednik polskiego prawka? Czego mogę się spodziewać i czego można wymagać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #taxi #uber #bolt #mytaxi
aklamot - Uprzedzam nie jestem taxiarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zauważyłem ostatnio, że kierowcy...

źródło: comment_zhudAKnZe8weCo4RdRSWiA3lff3yPoP4.jpg

Pobierz
  • 16
@goferek: W Warszawie mój drogi jeździ wszystko, widziałem na uberze nawet matiza. Dopóki uber nie zwiekszył limitu lat samochodu to jeździły w większości nowe a teraz jest jak jest :)
@Wompierz: spoko ja sam mam auto za 10tys ale jednak od kogoś kto chce wozić ludzi za pieniądze wymagam trochę więcej. Ostatnio jechałem z jednym gościem i myślałem, że ma dziurawy wydech bo taki hałas był a mnie uspokoił kierowca bo powiedział, żę to tylko opona hałasuje ( _)
@aklamot: Ale jakie znaczenie ma to czy samochód ma 5 czy 10 lat jeśli spełnia swoje zadanie i jest w dobrym stanie? Nie jedziesz tym do ślubu tylko kilka ulic dalej.
Poza tym powtórze to co napisałem wcześniej, chcesz jechać drogim samochodem to będziesz musiał dużo zapłacić. Za coś taki samochód trzeba utrzymać.