Wpis z mikrobloga

@Kresek25: taka moda, brak rozwoju w kwesti stylu, tylko gonienie za wiekszymi ekranami xD mlode hansy kupią, a pozniej polaczki beda jezdzic tym za 20 lat i nie beda wiedziec z jaka predkoscia jada bo zaden ekran juz nie dziala.

ale trzeba przyznac ze system multimedialny to jedyny jaki da sie uzywac jesli chodzi o mercedesa. jak kupisz teraz glc 2 letnie z poprzednim systemem to to jest dramat.

ale z
@aksal89: Mi też niekoniecznie się podoba nowy styl wnętrza w Mercedesie. Ale jak już się do takiego wsiądzie i przejedzie to jest jednak zajebiście.

Wiem, że jestem #!$%@? biedakiem i zaraz powiecie, że nie stać mnie na nowego i zachwyca się starymi gratami, ale bardzo podobały mi się wnętrza Mercedesów z lat 80/90 i początku 00. Były jakieś takie spójne, przestrzenne i w ogóle (
rzeznia22 - @aksal89: Mi też niekoniecznie się podoba nowy styl wnętrza w Mercedesie....

źródło: comment_t1j1pVNXdEqTv9wkkK67TpD7l6711NLw.jpg

Pobierz
@Kresek25: Okrutnie wygląda ten panel. Audi czy BMW zrobili dużo lepszą robotę z elektroniczną deską aniżeli Mercedes. Szczerze mówiąc na tą chwile Mercedes zostaje daleko za nimi. Choć cenię sobie brak drążka skrzyni biegów (ukryty koło kierownicy).
@wojtas_mks widocznie taki masz gust, dla mnie porysowane piano Black wygląda jak w 20 letnim tanim samochodzie i jest bez porównania gorsze od czarnego matowego drewna które dodatkowo nie palcuje się jak ten czarny plastik.