Wpis z mikrobloga

@Norskee: no to jasne, ale problem polega na tym, że po paru miesiącach może się zmienić materac (zmięknie/ztwardnieje) dlatego pytam tych co mają materace od nich już jakiś czas.
@Nattana: No ludzie i za 4-5k kupują. Gdybym miał własne mieszkanie i już gotowe wyrko to bym pewnie droższy kupił, bo jednak 1/4 życia się śpi więc wydanie kilka tyś. na 1/4 życia nie jest głupie skoro na telefony ludzie tyle wydają. Chociaż myślę, że taki za 1,5-2 tyś to już jest wystarczająco dobry i te za 4k to już marketing.
@schreder: mam taki od marca i póki co złego słowa nie mogę powiedzieć - dla mnie twardość w sam raz, nie bolą plecki, zapach fabryki szybko się ulotnił. Śpią na nim czasem 2 osoby, a nie czuć po nim zmian struktury. Poszewkę można zdjąć i wyprać (nie testowałem bo nie mieści mi się w pralce xD). W każdym razie polecam, najwygodniejszy jaki miałem w domu (wcześniej jednak używałem tylko takich zintegrowanych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: sprezynowy jest bardziej komfortowy. W tym o ktorym mowie (wersja twarda) jest dodatkowo warstwa lateksu, wiec masz i lateks i sprezyny.

Na materacu sie nie oszczedza nigdy, zwlaszcza kiedy masz wade kregoslupa.
@schreder mam materac z ikei od 3 lat i jest cudowny. Chyba właśnie mordegal.
Tylko weź twardy. Ja chcialam sredni bo do wagi pasowalo, ale pani doradzila twardy i jestem bardzo wdzięczna.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: ja mam z Ikea i tak średnio średnio, byłem na testach w sklepie ale nie wylapiesz wszystkiego. Niby jest twardość, ale jak się leży na płasko, jak tylko usiądę albo się ukleknie ( ͡º ͜ʖ͡º) to od razu się człowiek zapada jak w piasku. Poprzednio miałem z jakiegoś tam sklepu z materacami z koksem czy czym tam i był najwygodniejszy jaki mkalemb