Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@push3k-pro:

spłycanie problemu chochoła z OPa bo r u c h a n i e jest sensem życia i nic innego się nie liczy

Fam tak samo można mówić że ludzie spod #przegryw nie mają źle w życiu bo dzieci w Afryce głodują, ten sam poziom gatekeepingu
Depresja stronk ale #!$%@? bo przecież ludzie na tindku z nim piszą więc może iść z nimi pobiegać i mu przejdzie xDDDD
@Nahcep: Nie oszukuj się, jakość życia seksualnego i uczuciowego są najważniejszymi czynnikami przekładającymi się na odczuwanie zadowolenia z życia i jeśli u ciebie jest inaczej, to należy do skrajnej mniejszości, która ma coś nie tak z głową i/lub hormonami. Normalny człowiek, nadal się będzie czuł ujowo z powodu samotności, mimo bogactwa, zdrowia i napędzającego adrenalinę hobby. Tak, seks jest najważniejszy. Instynktu nie oszukasz. Jak ktoś rezygnuje, to albo ma chwilowo dość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@push3k-pro: myślę że dzieci w Afryce które nie mają co jeść nie są zadowolone z życia mimo tego że seks jest dostępny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

która ma coś nie tak z głową i/lub hormonami

Cała dyskusja jest o typie z mema który właśnie powyższe kryterium spełnia, zakładam że potrafisz czytać i możesz znaleźć napisane w nim trzy fragmenty o tym mówiące
@push3k-pro: potwierdzam. Wielokrotnie pisałem to samo i już więcej nie chcę mi się powtarzać. Każdy kto uważa inaczej ma najprawdopodobniej zaburzenia psychiczne/hormonalne lub po prostu stara się to usilnie wypierać mimo, że jego podświadomość i tak w końcu zrobi z nim porządek.
@Nahcep:

myślę że dzieci w Afryce które nie mają co jeść nie są zadowolone z życia mimo tego że seks jest dostępny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skaczesz w skrajność, zresztą większość ludzi w Afryce ma się całkiem dobrze.

Cała dyskusja jest o typie z mema który właśnie powyższe kryterium spełnia, zakładam że potrafisz czytać i możesz znaleźć napisane w nim trzy fragmenty o tym mówiące

Nie zmienia