Wpis z mikrobloga

Heloł,
kontynuując mój poprzedni wpis: KLIIIIIIIIIIIK
Widzę, że dalej macie swoich użytkowników głęboko w poważaniu i nie przemyśleliście kompletnie nic, co ja i inni chcieli Wam przekazać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ostatnio drwiliście, że moje transakcje nie zostały naliczone, bo nie potrafię czytać i mam czekać 62 dni.
A dziś, jakie będziecie mieli wytłumaczenie? ¯\_(ツ)_/¯
L4 osoby od zatwierdzania się przedłużyło?

#planetplus #aliexpress
Pobierz krasnyyyy - Heloł,
kontynuując mój poprzedni wpis: KLIIIIIIIIIIIK
Widzę, że dalej m...
źródło: comment_F7Uv1htK587K8QkIWxPY7fHUruCHpah0.jpg
  • 21
@TompsonzPolski: ja pisałem kilka razy na pw @PlanetPlus tak samo jak przez formularz na stronie, ale to chyba nie jest ok jak transakcje wiszą kilka miesięcy i trzeba się prosić o ich akceptację? Byłem wielkim fanem Planetplus, nawet kilka osób poleciłem, ale to działało. Od kilku miesięcy jest tragedia.
@TompsonzPolski: no ale jak mi się automatycznie naliczy cashback i widzę przez 3 miesiące w stanie oczekujący to chyba wina leży nie po mojej stronie? Bo ja rozumiem że transakcje dodane ręcznie są ręcznie walidowane, ale dodane automatem to powinny automatem być zatwierdzone w terminie określonym na stronie. Podobnie jak z tym: automat mi naliczył transakcję, ale wartość cashback mam 0. No to ewidentnie nie wina przeglądarki, ublocka czy ciastek, tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawel_bo: nie wiem co Ci napisać, masz rację i nie masz racji. Powtarzam wszędzie tak się dzieje więc nawe jakbym ja czy planeta chciała napisać niegrzecznie idź do konkurencji to i tak spotkasz podobny problem. Więcej nic nie napisze bo zaraz powiesz ze bronię pp itp. Tak to po prostu działa w tym biznesie