Wpis z mikrobloga

@mleko3-2procent: No, dokładnie. Dziś widziałem, jak jakiś pieszy wszedł na pasy TYŁEM, bo akurat przechodził przez jedno przejście, odwrócił się jakoś dziwnie do drugiego i wszedł odwrócony tyłem na przejście. I gdyby go jakiś bandyta w blachosmrodzie w tym momencie potrącił, bo nie przewidziałby, ze gość #!$%@? takie salto, to powinno się go powiesić najlepiej.
@Desxon: ja kiedys machalam głową i dziekowalam. Aż pewnego razu typek siedzacy z kolegami w sportowym samochodzie opuscil szybe i rzucil kilka zdań od których zrobiło mi sie niedobrze . Wcale nie bylam ubrana wyzywajaco , było lato, ale spodenki byly za kolana. Od tej pory dziękuję kobietom, jak widze mezczyzne za kolkiem przechodze jak najszybciej odwracajac wzrok w drugą strone.

Pieszy na ulicy ma pierwszenstwo, nie musi wam z wdziecznosci
@JamesW: zawsze mam jedną myśl czytając takie coś- czy to się dzieje naprawdę? Czy to faktycznie jakiś spermiarz a może zwykły troll?
A co jeśli całe to głupie myślenie i lewactwo to po prostu taki jeden wielki trolling tylko została przekroczona gówniana masa krytyczna i ludzie zapomnieli, że trollowali i myślą, że to prawda?