Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy polećcie jakiś mały hosting www, mieszcze się na 2gb, bazy najlepiej 5szt ale min 2. Obecnie jestem na hekko ale standardowo zmienili mi pakiet na środkowy i piszo że mojego starego mi nie mogą włączyć proponując nowy dwa razy droższy

Nie chce żadnych promocji na rok, wolę co roku płacić tyle samo i zostać w jednym miejscu na dłużej

#hosting
  • 13
@godzil: MyDevil i później długo, długo nic.
Wydajnie, bez problemów, szybki i dobry support.
Opinii na ich temat możesz sam poszukać i się przekonać. :)

Gdybyś chciał dodatkowo 20% taniej, skorzystaj jeśli sobie życzysz z kodu:
G471XQDHJQ
@sohost: @hostinguj: Nie potraficie czytać ze zrozumieniem, tylko jak zwykle spamujecie swoimi kodami rabatowymi?

Nie chce żadnych promocji na rok, wolę co roku płacić tyle samo i zostać w jednym miejscu na dłużej


@godzil: Zerknij na ofertę dhosting.pl, oni mają jedną i tą samą stawkę, bez gówno promocji przez pierwszy rok, a potem obdzieranie z kasy jeleni( ͡° ͜ʖ ͡°)
@minvt: Porównaj sobie opinie na temat usługodawców hostingu.
MyDevil jest polecany ze względu na stabilność, wydajność i support.
To jest profesjonalna firma, która ma realny support nie jak w przypadku OVH, gdzie do pomocy technicznej się nie dobijesz.

Nigdzie nie napisałem ,że ma się zarejestrować z mojego kodu.
Jeśli sobie życzy może mieć taniej.
względu na stabilność, wydajność i support.


@KetMadero: Czytałem i byłem klientem kilku firm i te " na stabilność, wydajność i support." można powiedzieć też o wielu innych firmach hostingowych w Polsce, a powiedzenie że "MyDevil i później długo, długo nic." jest według mnie nadużyciem, chyba żebyś wymienił jakąś szczególną rzecz, którą się wyróżniają przy konkurencji?
@minvt Mogę się mylić, ale OP chodziło o promocję typu 1zł za pierwszy rok, a za następny 999zł. Nic złego chyba nie ma w tym, że klient zaoszczędzi 10zł? :)
@minvt: Jeżeli, @godzil lub ktoś inny poszukuje lub dopytuje o usługi, które możemy mu zapewnić w dobrej i stałej cenie to polecanie ich dodatkowo z kodem zniżkowym jest na ogół dobrze odbierane i naturalne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miałem na myśli że szukam hostingu raczej na miarę, czyli potrzebuje 2gb dysku to nie chce brać oferty w pierwszym roku - 70% ceny na 50gb bo kosztuje tyle co 2gb bez promocji a w przyszłym roku po promocji 300zl. Czyli liczy się dla mnie cena docelowa a jak się do tego trafi promka to ekstra