Wpis z mikrobloga

Zapraszam na kabaret!

W rolach głównych:
@mfek00
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf

W rolach pobocznych:
@pani_doktor_od_arszeniku
@SnowFox
@hugoprat
@WujekGraczyk
@Agaress
@Fostrzyk
@kapuczina_corki_somsiada
@OjciecMarek
@MK-Ultra
@My-serotonin
@Slucham_psa_jak_gra_
@AgentGRU

- Halo? Halo? HALO???
- Haloo...?
- Vigo?
- Kto mówi?
- Ale czy Vigo?
- Ale KTO mówi?
- Jeżeli nie Vigo, moje nazwisko pana nic nie powie... Vigo?
- Jaki Vigo?
- Deutschendorf...
- A jeżeli Vigo, to kto mówi?
- Zeruś!
- MEFEK??
- TAK!!!
- Tu Vigo...
- Deutschendorf?
- Tak. Co jest?
- Jest interes do zrobienia!
- Interes?
- Tak.
- Ile można stracić?
- Co się mnie pytasz ile można stracić! Natychmiast zapytaj się mnie ile można zarobić!
- Ile się zarobi, to się zarobi. Ja się pytam: ile trzeba mieć, żeby ryzykować w razie, że się straci?
- Niewiele... dwa, trzy tysiące masz?
- Mam mieć. Co jest?
- Jest tak: Hugoprat ma weksel Graczyka z żyrem Agaressa, rewindykator jest Fostrzyk ... On daje dwadzieścia procent, franko loco plusy są u Kapuczina, tylko te plusy są zajęte przez Ojca Marka z powodu weksel Ultrasa. Za ten weksel Ultrasa można dostać gwarancję od jej teścia SnowFoxa, tylko on jest przepisany na Arszenikową, a Arszenikowa jest chora...
- A co jej jest?
- Co by i nie było, to my dziedziczymy dwadzieścia procent, tylko Kapuczin musi mieć pewność, że Ojciec Marek go wypuści, oczywiście, jeżeli Arszenikowa jeszcze dziś się przeniesie na łono Roglarza, to Moja Serotonina nie ma nic przeciwko, tylko Słuchacz Psa musi dostać pięćset plusów...
- Cooo?
- Nie z multi, tylko połowę, na resztę zwolnienie od bana. Jassne?
- Oczywiście, że rozumiem.
- No!
- Tylko skąd pewność, że Arszenikowa by wyzionęła ducha?
- W tym właśnie plus...
- Co?
- Plus!!!
- Kto???
- PLUS!!!
- Nic nie rozumiem.
- Wpis, w środku plus!
- Jaki wpis?
- Mirko. Wpisy na mirko, w środku plus.
- Kto ma mirko? KAPUCZIN???
- Jaki Kapuczin. Kapuczin ma plu-so-bo-ta, a wpisy są w gorących. Się pisze, się tostuje dla plusów, jest plus, jest atencja.
- A gdzie jest ten atencja?
- Jaka atencja?
- No, że wspominałeś.
- Co ciebie obchodzi nagle? W gorących jest atencja! Wrzuca się zarzutki, się kopiuje, się plusuje, jest wpis, jest plus.
- A kto ma tą atencję?
- Vigo, o co ciebie idzie? NIKT!
- To można kupić?
- Tego plusobota?
- Nie, te multi.
- JAKIE multi, do cholery?
- No ten co sam mówiłeś, że się pisze i się tostuje...
- Vigo, odczep się, chodzi o to czy Arszenikowa wytrzyma do afery!
- A ona sprzeda?
- Co?!
- Tą atencję.
- Vigo, przecież... ona..JAKĄ ATENCJĘ DO CHOLERY?!
- No, że się pisze i się tostuje...
- Vigo! Że mnie co podkusiło powiedzieć jego ten plus... Vigo, ja cofam tego plusa. Ja cofam wszystkie plusy na całym wykopie!
- Co?
- Plus.
- Który?
- Że dałem w gorących z 24 godzin. TO JA JEGO COFAM!!!
- W gorących z 24 godzin? To było na głównej?
- Na jakiej głównej?
- No, że on dał.
- KTO???
- No ten, co pisze, że rozdaje skrypty do plusobota. Słuchaj, tylko tą atencję to ja bym zatrzymał dla siebie.
- Vigo... Po co tobie ta atencja? Zleź z tej atencji!!!
- No wiesz, Zeruś, że ja ciebie nie rozumiem. Ty budzisz mnie na nocnej. Pół godziny namawiasz mnie, żebym kupił multi do plusowania. A teraz odmawiasz mnie od tej atencji. To co to jest za interes???
- Vigo...
- Zaraz, chwileczkę, spokój! Owszem, dajmy na to, ja daję dwa tysiące za multi. To kto inny będzie miał atencję, tak? Będzie mnie dyktował co plusować? Będę jego dawał zarabiać na tostowanie? To gdzie jest logika??? To wolę kupić tą atencję! Mam rację?
- Te-o-re-ty-cz-nie tak... Tylko że mię coś podkusiło. Wykopmowy się mnie zachciało. Plus, plus, równie dobrze mogłem powiedzieć, ja wiem... - tu leży afera do rozkręcenia!
- ...afeeera?
- AFERA!
- Aferka! Jaki rodzaj?
- SZLAG MNIE TRAFI!!!
- Słuchaj, Arszenikowa ma na sprzedaż aferę? Czy to jest może na p0lki? Wiesz, ja bym chętnie kupił, bo Agent bardzo chce jechać po p0lkach. No, ostatecznie może być zboże. Albo Solgaz? Albo taki małe, białe Allegro... Słuchaj, tylko broń Boże Pitrasia! A to jest jaki rodzaj?
- Jaki rodzaj??? ROGALOWA!!! Psiakrew, odczep się od tej afery, nieszczęście ty moje!
- Słuchaj, Mefek, dwa tysiące za aferę? Ja mogę dać... trzydzieści plusów. Duża afera?
- OLBRZYMIA NA CAŁY INTERNET!!! Chwileczkę, Vigo, ta rozmowa za chwilę będzie kosztowała 21,37 plusów.
- No co to znaczy 21,37 plusów, jak się kupuje i plusobota, i atencję, i aferę...
- Wiesz co ja ciebie powiem? Ty weź sobie tego plusobota za darmo...
- A atencję?
- A ATEN... A atencję, to ty sobie weź tyż za darmo...
- A afera?
- A afera??? A po aferze usuniesz konto!

#heheszki #kabaret ekhm ekhm #sztuka #kontynuacjascenkirodzajowej #wojnyatencyjne
  • 21