Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jechałem dzisiaj nowo otwartą drogą ekspresową i zwróciłem uwagę na logo GDDKIA. Autor tego loga powinien dostać awans. Jest droga, jest orzeł, jest też prostota i pomysłowość. Jedna z lepszych grafik jakie widziałem w swoim życiu. Wrzucajcie w odpowiedziach loga, które wam się podobają.

#grafika #design #logo

odpowiedzi (101)

Czasem, tak jak teraz, przypomina mi się klimat sprzed 15 lat. Po szkole przychodziłam do domu, jadłam obiad, pytałam rodziców czy mogę włączyć komputer. Śnieg zaczynał padać, a ja uruchamiałam swoją maszynę. Przyglądałam się ekranowi rozruchu, wyświetlającym się na wielkim, kineskopowym monitorze, który dawał mi dziwne poczucie ciepła. Kibicowałam paskowi ładowania systemu, żeby nagle nie wywalił niebieskiego ekranu errora jak to już bywało. Po siedmiu minutach słyszę cudowny dźwięk załadowania systemu. Otwieram folder z muzyką, zaznaczam listę piosenek, Flipsyde - Someday już rozbrzmiewa. W kolejce Linkink Park, Britney Spears, Kelly Clarkson i Slipknot. Patrzę na wizualizacje w Windows Media Playerze. Po chwili wodzę myszką po ekranie i zastanawiam się w co zagrać : The Sims, Need for Speed Underground, Skoki Narciarskie, Safrosoft Rox, Kostucha Just One Fix? Włączam Simsy i czekam kolejnych parę minut podczas ładowania gry, znów obawiając się jakiegoś errora. Patrzę w okno, a za oknem spokojnie spadają ogromne płatki śniegu. O, zasypało już warstewką wszystkie auta...

#feels #truestory #gorzkiezale #komputery #zima
    pokaż całość

odpowiedzi (64)

Witajcie Mireczki i Mirabelki, pomożecie? KLIK niestety ale dotarły do mnie wczoraj złe wieści, miażdżyca atakuje drugą i niestety ostatnią nogę Tomka... nie pozwólmy aby Tomek został bez nóg ( ͡° ʖ̯ ͡°) NOGA JEST DO URATOWANIA!!! lecz potrzebna jest natychmiastowa interwencja, musi przejść zabieg wstawienia stentów oraz udrożnienia tętnic, niezbędna jest proteza dla Tomka aby ciało było spionizowane inaczej stenty nie zadziałają ( ͡° ʖ̯ ͡°) Proszę pomóżcie, KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY A CZAS UCIEKA, link do zrzutki KLIK.
    Z góry wszystkim dziękuje w imieniu Tomka za nawet najdrobniejsze wsparcie.
    A teraz #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania nowe słuchawki SONY MDR-ZX110. Wysyłka kurierem na terenie polski na mój koszt. Aby wziąć udział wystarczy zostawić plusa i wykopać znalezisko KLIK
    Z góry dziękuje wszystkim za pomoc, wierze że się uda!
    FB YT:
    #tomaszksiezyk #muzyka #tworczoscwlasna ##gitara
    pokaż całość

odpowiedzi (38)