Wpis z mikrobloga

Mircy, jeśli znajomy wyśle mi linka z #iqosfriends to jakie benefity dostanę ja i on? Jedni piszą 7 paczek, drudzy 15 paczek przy rozsyłaniu kodów tutaj i nie wiem co z tego mają ci, którzy refa wysyłają. Jak to z tym jest, ktoś wie?
#iqos #pytanie
  • 8
@logixdev: Za udane polecenie dostajesz aktualnie kupon na zakup Heetsow - 5 sztuk za cene jednej. Niedawno się to zmieniło bo do tej pory dostawało sie kupon na 4 paczki Heetsow za darmoszke. Co do tego ile dostaje Twoj kumpel z tego co pamietam to ludzie którzy twierdzili ze dostaja po 15 sztuk to zwykle klamczuchy, albo oddawali swoje kupony. Cos koło 8 sztuk Heetsow chyba sie dostawalo za darmo, przez
@Filip3k91: kupowalem poltorei miesiaca temu i wyglądało to tak. Przy wypozyczeniu na tydzien dostalem 1 paczke gratis. Dano mi mozliwosc dodatkowo dokupic 1+1. Po kupnie urzadzenia iqos dostalem 3 za darmo. Potem za rejestracje 1+1. Dalej dostalem kod na 3 x 1+1. I do tego doszedl quiz na ich stronie za co dostalem 4 za 1. Czyli w trakcie zapłaciłem za 5 paczek a dostalem 15.
@Reanef: Wg tego co piszesz, kupiłeś 5 paczek a w gratisie dostałeś 12 paczek.

Gratisy w chronologii opisanej przez Ciebie:
1 za wypożyczenie
1 za kupon (1 + 1)
3 za zakup urządzenia
1 za rejestracje
3 za 3x kod 1 + 1
3 za kod 1 + 3 za quiz

Możliwe, że to tak teraz wygląda. Nadal nigdy nikt mi nie potwierdził tego, że ktoś dostał kiedyś/teraz 15 sztuk.