Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam już złudzeń, że to wszystko nie ma sensu. Jaki cel ma życie? Jeśli zostawić coś po sobie, albo ulepszyć świat to już przegraliśmy. Gorszej jakości brązowe kultury namnażają się w tempie nie do opisania. Za 70-80 lat nie będzie już świata jaki znamy. Nikt nie wspomni nas, nie będzie naszych cmentarzy tylko chatki z gówna. Podziękujcie rewolucji seksualnej, która spowodowała zmniejszenie dzietności w cywilizacji łacińskiej i upadek obyczajów wśród naszych kobiet.

#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 11
@steppenwolf90: musiałbym zobaczyć, że gleba twojego umysłu jest podatna na jakiekolwiek moje sugestie by doszło do dyskusji. Jednakże twój geniusz, a właściwie pewność siebie w tej dyskusji zbudowana na fundamencie z piachu oraz ze słomianym dachem skutecznie mnie zniechęciły.
@FarmaceutaAmator: to tylko pozory moje stanowisko jest takie, że w głębi serca chciałbym być wierzący, ale mocno logiczny umysł, który musi mieć sensowne wytłumaczenie na wszystko odrzuca święte księgi przez ich braki w spójności, jak masz coś co mnie zaskoczy chętnie wysłucham ( ͡° ͜ʖ ͡°)