Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuję pomocy. Wczoraj ktoś mi dosyć mocno porysował samochód pod sklepem. Prawdopodobnie sprawca, lub jakiś świadek zostawił karteczkę z numerem telefonu za wycieraczką. Problem w tym że jak dzwonię to jest komunikat: " abonent wybranego numeru nie przyjmuje połączeń przychodzących" Co robić? Pierwszy raz słyszę taki komunikat, co on oznacza? Jak ustalić kto to jest?

P.s najlepsze jest to, że zarówno karteczkę która była wielkości 5cm. znalazłem dopiero dzisiaj, obcierke również dzisiaj. Bo jest z przodu auta, niecodziennie robi się obchód samochodu. Kamer, na parkingu pod sklepem brak.
#pytaniedoeksperta #motoryzacja #policja #polskiedrogi dodam jeszcze #ubezpieczenieoc #ubezpieczenia
  • 6
@GaiusBaltar: no właśnie, miałem kupić dokładnie tydzień temu kamerkę do auta, ale koniec końców kupiłem sobie nowy telefon. Xd Wyszedłem z założenia, że i tak jeżdżę cały czas na włączonym yanosiku z nagrywaniem. I fajnie, tylko że jak wychodzę z auta, to telefon zabieram. Masakra. tego nie przewidziałem