Wpis z mikrobloga

Tak sobie przypomniałem, że tydzień temu jeździłem na Wolę Zgłobieńską na 228 i wykorzystałem 15-minutową przerwę między kursami, zrobiłem sobie krótki spacerek i postanowiłem przyjrzeć się bliżej wrakowi Jelcza PR110, który ktoś tam sobie trzyma w okolicy, a który mnie intrygował za każdym razem, gdy tamtędy przejeżdżałem.

#autobusy #autobusyboners i w sumie to nie wiem jak to jeszcze można by otagować
Pangia - Tak sobie przypomniałem, że tydzień temu jeździłem na Wolę Zgłobieńską na 22...

źródło: comment_kbt5NGcXxOsW6B3sCMv1Ngx4xvzNyWEQ.jpg

Pobierz
  • 19
Na Autosanie na prawej przedniej szybie została jednak naklejka z numerem rejestracyjnym. Szybkie sprawdzenie na PhotoTrans i okazuje się, że jest to ten pojazd. Jelcz zaś to wychodzi z komentarzy, że jeszcze w 2009 roku jeździł, a rok później został wyrejestrowany i no cóż, teraz robi za składzik. Ich właściciel zaś nadal pracuje w PKS-ie jako kierowca, bo go tam kojarzę, no i tak koło się zamyka ( ͡° ͜ʖ
@Pangia: @martuch: Autosany H-9 jeszcze ma w swojej flocie PKS Staszow, jednak nie jestem pewna jaki jest stan na koniec 2019 roku. Jechalam z dwa lata temu takim wehikulem czasu, jeszcze bardziej siermieznym niz egzemplarz na zdjeciu. Wszystko z poprzedniej epoki lacznie z PRL-owska tapicerka cuchnaca kurzem, benzyna i nalogiem nikotynowym kierowcy. I silnik, w rytm ktorego wszystkie luzniejsze przedmioty tancza, lacznie z oparciami siedzen. Mialam wrazenie ze wpadlam w
koralowiecc - @Pangia: @martuch: Autosany H-9 jeszcze ma w swojej flocie PKS Staszow,...

źródło: comment_s2wx3hfBcCpAKjGhkPHKPNqGGSj4u1bs.jpg

Pobierz
@koralowiecc: PKS Dębica na pewno ma przynajmniej jedną „dziewiątkę”, bo puszczają ją na kursy do Rzeszowa. Tak samo Stalowa Wola dysponuje jakimś egzemplarzem po generalnym remoncie z wymienionym całym nadwoziem, co dość łatwo można rozpoznać – dużo H9 miało z tyłu kwadratową tablicę rejestracyjną i ten też takową posiada – tyle że już w nowszych modelach z tyłu była wnęka na jednorzędową tablicę, no i jakoś ją powyginali i tam wcisnęli