Wpis z mikrobloga

Cała akcja dzisiaj rano wyjaśniająca nocne zajścia. Jak zwykle "wina Kamila", że jako jedyny pomagał Martynie,a banda podludzi tylko impreza, fajki i alkohol i go za to wyzywała. i nie, nie zainteresowali się nią tylko dlatego, że nie wiedzieli, bo ją widzieli po pierwsze a po drugie jak już wiedzieli, że się dusi i źle czuje to nie pozwolili jej nawet okna otworzyć, żeby im zimno nie było (Martyna o tym mówi na shotach niżej w bbshoty znajdziecie. Najgorsze mendy edycji: Anka, Wasyl, Malwina i Stópkarz
#bigbrother #bbshoty #muremzakamilem #muremzajezusem
corryand - Cała akcja dzisiaj rano wyjaśniająca nocne zajścia. Jak zwykle "wina Kamil...
  • 25
@corryand nie rozumiem chłop pomógł dziewczynie i jeszcze został zjechany. Co za patologia z tamtych podludzi. Wstyd im się zrobiło że ludzie zobaczą jacy są i muszą się wybielić a na bank już odpowiednio skręcą odcinek. Miał po cichu załatwić? No kur.wa ja to bym zaraz też alarm podniosła przerwana impreza okna pootwierać darłabym się że mefyka trzeba a oni że po cichu mógł zrobić że na pokaz. I Anka i te
@Qutaphone: @Amikamamy: @o_n_a: i wiecie ze najgorsze jest to, ze oni wyjda z tego programu, poczytaja sobie te opinie i powiedza jeszcze ze to my jestesmy hejteramini zlymi ludzmi xdddd a to oni sa podlymi karaluchami, ktore powinno sie rozdeptac tylko za brak empatii i czlowieczenstwa. By kogos wyzywac od najgorszych wyzwisk jakie istnieja w naszym jezyku za to ze nie dal im fajek, tak sie menele z najgorszych
@corryand też tak myślę. To przeżegnanie się Anki? To jest żart ja bym ją automatycznje #!$%@?ła bez 5min zastanowienia. My chvieliśmy dymy a nie bande idiotów. Te ich "mądrości" w tyłek niech se wsadzą. Tak po cichu mógł załatwić a najlepiej ją położyć na górze i zostawić żeby chyba się wykończyła. Bo tak to w zabawie im przeszkodzili. Jak na pokaz mógł to robić cholera jak to poza streamem było?! Aż mi
@o_n_a: ona powinna zostac #!$%@? bo juz przekroczyla wszystkie granice. jest w moich oczach smieciem, nie czlowiekiem. I na prawde bojebsie spotkac takich ludzi jak ona. Tacy przyjaciele sa gorsi od wrogow lub od braku przyjaciol.
@corryand: dokładnie ,szok żenada nie wiem jak ubrać w słowa ich zachowanie i ta Anka ,katoliczka żegna się nad swoimi słowami żeby nie spotkała Kamila poza programem ,kogoś takiego na swojej drodze .Co za dwulicowa sucz ,Niech spada ,wypierdziela z tego programu ,niech śmiga do programu Ukraińskiego ,tyle że tam by jej pokazali gdzie jej miejsce .No ona i Huba kolejna wredota .