Wpis z mikrobloga

jedną z rzeczy która najbardziej mnie #!$%@?, to jak ktoś stoi przed takimi światłami i dopiero jak zaświeci się zielone dla kierunku na wprost (tak jak na zdjęciu) to wtedy dopiero wrzucają kierunkowskaz w lewo i wszyscy za nimi stoją jak debile. no #!$%@? wywlekałbym z samochodu

#prawojazdy #polskiedrogi #bekazpodludzi
Pobierz k.....m - jedną z rzeczy która najbardziej mnie #!$%@?, to jak ktoś stoi przed takimi...
źródło: comment_Xbdu49GROGTvqPNQu6mLWsgLYezhQXrH.jpg
  • 20
@ks2m: ale sygnalizacji mogłoby nie być, albo mogłaby być inaczej skonfigurowana, a samochody skręcające nie musiałyby sie zatrzymywać dodatkowo przed pasami.
Weź teraz oszacuj jakie są roczne koszty tego, że nie ma tam podziemnego przejścia...To sie w pale nie mieści.
@onuceSzatana: po pierwsze nie zesraj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po drugie na nikogo nie trąbie, nigdzie nie lawiruję, nie przejeżdżam przez ciągłą, nikogo nie wywlekam z samochodu, po prostu stoję i czekam, bo nie mam wpływu na to, że ktoś jest debilem. poza tym sam sobie przeczysz, skoro piszesz o tych mitycznych ułatwiających sobie życie niemcach, gdzie tu jest absolutne przeciwieństwo ułatwiania sobie życia

po trzecie
@onuceSzatana: cos ciebie boli? Bo chyba masz wylew i wlasnie ten bol dupy. My tu rozmawiamy ze kierunkowskaz jest do wczesnego informowania zamiaru skretu. I irytuje gdy ktos uzywa kierunkowskazu kiedy uzycie go staje sie zbyteczne. To ty masz jakis problem ze soba i robisz jakas afere nie wiadomo z czego. Widac cos cie zabolalo pewnie jestes z tych kierowcow co kierunku uzywaja dopiero wtedy jak skrecaja kierownica myslac ze tak
@ks2m: w Polsce brakuje kampanii medialnej jak zachowywać się na drogach z klasą. Niestety czasami niebieskiepaski gubią się a co dopiero różowepaski które jedynie kopiują (najczęściej najgorsze) zachowania innych kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie nie rozumieją podstawowych kwestii znaków drogowych, dlaczego tworzą się korki na drogach lub do jakich sytuacji prowadzi brawurowa jazda. Kiedy wiedzy brak to człowiekiem kierują jedynie emocje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ks2m:popieram ale i tak to jest mały #!$%@? przy tym jak chcesz jechać z podporządkowanej w lewo stoisz jak #!$%@? na weselu bo z prawej jedzie samochód i czekasz by go przepuścić a ten #!$%@? chrabia 30 metrów przed Tobą zaczyna hamować i dopiero włącza kierunkowskaz jak zaczyna skręcać.Nie jednemu idiocie już pokazywałem paluszkiem na czoło ale to i tak nic.nie daje bo zazwyczaj widzę tępy wzrok w moją stronę świadczący