Wpis z mikrobloga

@diogene: Dokładnie. Nawet przyjmując kryterium czysto cenowe, które umieści zabawki dla nuworyszy Hublota nad Omegą to zachodzę w głowę jakim cudem IWC jest nad Rolexem? Datą powstania? To wtedy Tissot też powinien być wyżej. Bzdury kompletne.
@CoJaNaTo: Też dziwna lista: dziwadła Urwerk nad produktami grand complication Patka? OK, jedne i drugie ultradrogie i ultraskomplikowane, ale Urwerk istnieje od dwóch dekad, a Patek niemal od dwóch stuleci. No i umieszczanie Hublota nad Rolexem śmieszy niezmiennie.
@CoJaNaTo: Naturalnie, ale ta też jest kuriozalna. Zakładając, że dzielimy na na marki, a nie kolekcje (co miałoby więcej sensu, ale byłoby nieczytelne i pracochłonne) to nie ma listy na której Patek nie byłby w najwyższej kategorii. Ceny, tradycja, prestiż marki, trzymanie wartości i komplikacje topowych modeli - mają wszystko. Nie ma szans, żeby jakaś butikowa marka robiąca mechaniczny zegarek z portfelem na kryptowaluty (A. FAVRE & FILS) czy wynalazki wyglądające
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnalnyNiszczyciel: Ja na samym dole. Ale w sumie na #!$%@? mam wyżej startować, skoro te zegarki, które mam są ładne i działają dobrze. Wyjątkiem jest moja jedyna Bulova (tu na drugim piętrze), z którą mam notorycznie problemy od zakupu. Fakt, że to jedna z tańszych, no, ale skoro Bulova, to Bulova.
Btw. Nie ma Junkersa.